ADANA’DA NAKLİYAT HİZMETİ

ADANA’DA NAKLİYAT HİZMETİ

 Ankara Şehirler Arası Nakliyat ve şehir içi nakliyat hizmetlerinde çığır açan firmamız Ankara Evden Eve Nakliyat, yıllardır Ankara’da hizmet vermektedir. 20 yıllık iş deneyimi ile elde ettiği marka değerini artık tüm Türkiye’ ye yayma çalışmalarına başlamıştır.  Adana’da evden eve nakliyat hizmeti, ofis-büro taşımacılığı, okul taşımacılığı, banka taşımacılığı, profesyonel depolama hizmeti ve sigortalı nakliyat hizmeti gibi hizmetleri siz değerli müşterilerimiz için aktif hale getirdik.  Yılardır sektörde aktif halde bulunan firmamız profesyonel nakliyat ekibi siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet verebilir. Kaliteli, güvenilir, hızlı ve ekonomik hizmet bedeli firmamızın başlıca öncülleri arasındadır.  

Yukarıda yer verilen hizmetlerimizden yararlanabilmek ya da hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için yapmanız gereken tek şey aşağıda verilen iletişim kanallarından firmamızın iletişim sorumlularına ulaşmak ya da şirketimizin resmi web sayfasını incelemek.

https://ulasannakliyat.net

WP İletişim Hattı: 0542 828 77 94

Sabit İletişim Hattı: 0312 476 11 93

               Müşteri temsilcilerimizin verdiği bilgilendirme hizmeti ile tatmin olmazsanız daha önce bizden hizmet almış olan müşterilerimizle https://ulasannakliyat.net/musteri-goruslerii/ adresinden iletişim kurarak hizmetimiz hakkında yorum ve görüşlerini alabilirsiniz.

Adana’da Asansörlü Nakliyat Hizmeti: Asansörlü nakliyat hizmeti sunarken tecrübenin önemi büyüktür çünkü asansör sistemini kullanmak da en az el işçiliği kadar tecrübe ve deneyime ihtiyaç duyar. Birçok firma gibi standartlara uygun olmayan bakımsız asansörleri kullanmak yerine, düzenli olarak bakımları yapılan ve son teknolojiyi takip eden nakliyat asansörleri kullanmaktayız. Aynı zamanda firma olarak her koşulda İSG (iş sağlığı ve güvenliği) kurallarına uygun bir çalışma ortamı oluşturmaktayız.

Adana’da Evden Eve Nakliyat Hizmeti: Eğer evden eve nakliyat işleriniz için profesyonel bir hizmet ekibi arıyorsanız doğru adrestesiniz demektir. Hızlı ve titiz el işçiliğinin yanı sıra hassasiyet ve güç gerektiren bu hizmet sektöründe firma olarak kaliteli ambalajlama/paketleme ürünleri ve işinde uzmanlaşmış dinamik nakliyat ekibimiz ile sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktan gurur duyarız.

Ulaşan Nakliyat , banka taşımacılığı konusunda diğer taşımacılık hizmetlerine göre güvenlik konusuna iki kat daha fazla hassasiyet gösterir. Takdir edilir ki banka taşımacılığı hizmeti de tecrübeli ve güvenli firmalara verilmelidir. Ulaşan Nakliyat olarak banka taşımacılığı hizmetinde 1995 yılından beri edindiğimiz tecrübeye, seçkin müşteri potansiyeline ve sorumluluk sahibi güvenilir personellerimize dayanarak sektörün tercih edilen isimlerinden olmayı başardık. Banka taşımacılığı hizmeti verilirken bankaya keşif ve sayım raporu için ücretsiz eksper gönderilir. Ayrıca banka taşımacılığında banka bizzat firmamızın müdür veya müdür yardımcısıyla muhatap olur. Bankada ki eşyalar tek tek raporlanır. Ekspertiz ve sigorta değerine bakılır. Anlaşmalı sigorta şirketi görevlisi de bizzat orada olur ve sigorta raporu hazırlanır. Karşılıklı taahhüt sağlandıktan sonra, bankada bulunan bilgisayar, para sayma makinesi ve buna benzer cihazlar özel graft kağıtlara sarılıp kolilere konur. Çelik kasa ve bankamatikler ise lift li araçlar vasıtası ile taşınır. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız taşıma işlemine başlar. Taşıma işlemi yapılırken bankanın görevlendirdiği müdür araca yükleme süresince personellerin yanında bulunur. Eşyalar güvenlikli aracımıza yüklendikten sonra aracın kapıları banka müdürü tarafından mühürlenir. Araçta bir banka müdürü de yol boyunca bize eşlik eder. Taşıma yerine gelindiğinde mühürlenen araç kapıları yine banka müdürü eşliğinde açılır. Eşyaların boşaltımı ve kurulumunda yine banka personelleri çalışma arkadaşlarımızın yanında bulunur. Taşımacılık hizmetinde güven kalite kadar önemlidir. Yıllara dayanan tecrübemizle Ulaşan Nakliyatı banka taşımacılığı hizmetinde gözü kapalı tercih edebilirsiniz. Banka taşımacılığı ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için ……. Tıklayınız.

Adana’da Profesyonel Banka Taşımacılığı Hizmeti: Adana’ da kalite, hız ve birinci sınıf işçilik hizmeti siz değerli müşterilerimizle buluşuyor. Ofisinizde ve işlem birimlerinizde bulunan her mobilyayı en hızlı şekilde ve hasar vermeden sevk ediyoruz.  Aynı zamanda bilgisayarlarınız en kaliteli ambalaj ürünleri kullanılarak paketlenirken kasalarınız ise en güvenilir koşullar altında nakledilmektedir.

Adana’da Fuar Taşımacılığı: Adana için gelenekselleşmiş fuar vb. katılımlar her geçen gün daha da artmakta. Ürünlerinizin fuar alanlarına taşınmasının yanı sıra yerleştirilmesi ve dizaynı da büyük önem taşır çünkü fuar için hazırlanan ürünler uzun bir süreçte hazırlanır ve hassastırlar. Bu koşullar göz önünde bulundurulursa titiz bir işçilik ve hassasiyet gerektiren bir nakliyat hizmeti verilmelidir. İşte bu yüzden doğru adrestesiniz.

 

 

Eşya depolamaparça eşya taşımacılığıdershane taşımacılığıbanka taşımacılığımağaza taşımacılığısigortalı nakliyat hizmetievden eve nakliyatokul taşımacılığı daire taşımasıücretsiz ekspertiz hizmetidepo nakliyatıtekstil firması nakliyatışehir içi/şehirler arası nakliyat

 

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ara