ADIYAMAN’DA NAKLİYAT HİZMETİ

ADIYAMAN’DA NAKLİYAT HİZMETİ

 

Ankara Evden Eve Nakliyat Yıllardır bu sektörde hizmet vermekte olan ve nakliyat sektörünün en canlı halkasını oluşturan firmamız Ulaşan Nakliyat siz değerli müşterilerimize sunduğu profesyonel nakliyat hizmetini artık Adıyaman’a da taşımakta. Adıyaman’da ilçe, mahalle ya da köy fark etmeksizin kısacası şehrin her köşesine şehir içi ve Ankara-Adıyaman başta olmak üzere tüm Türkiye ‘ye profesyonel nakliyat hizmetini sunarak eşyalarınızı taşımaktayız. 20 yıllık iş deneyimimizle elde ettiğimiz tecrübe ve bu tecrübenin doğrudan bir sonucu olarak kazandığımız marka değerimizi gelecek yıllara ve tüm Türkiye’ye taşımak ilk hedefimiz.

Kaliteli Bir Hizmet İçin…

Firmamız 20 yıldır sunduğu hizmet deneyimleri doğrultusunda birçok birikim elde etti. Bu birikimlerin en başında ise daha sektöre ilk atıldığımız yıllardan beri tercih edilme sebebimiz olan kalite öncüllerimizdir.

  • Ekonomik fiyatlardan oluşturduğumuz hizmet bedeli,
  • Müşteri memnuniyeti
  • Güvenilirlik
  • Kaliteli hizmet
  • Uzman çalışanlardan oluşan profesyonel nakliyat ekibi
  • Titiz ve profesyonel bir çalışma sergileme
  • Firma-müşteri ilişkileri için her iki tarafında haklarının şirketimiz bünyesinde çalışan hukuk danışmanlarımızca güvence altına alınmış olması.

Bu öncüller doğrultusunda yıllardır hizmet vermekte olan Ulaşan Profesyonel Nakliyat ekibimiz sektörün en tercih edilen firması olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Adıyaman Evden Eve Nakliyat: Ankara Evden eve nakliyat işlerinizde siz değerli müşterilerimize bir telefon kadar uzağız! 7/24 sizlerle iletişim kurabilecek olan iletişim danışmanlarımıza her an ulaşabilir ve hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. Randevu aldığınız takdirde ekip arkadaşlarımız evinize gelerek eşya yoğunluğunuzu inceler ve bir taşınma planı oluştururlar. Ardından uygun bir tarih belirlenir ve belirlenen tarihte nakliyat ekimizde çalışan arkadaşlarımız evinize gelerek paketleme işlemine başlarlar. Paketleme işlemi tamamlandıktan sonra geniş ve korunaklı araçlarımıza yüklenen eşyalarımız artık nakliyat işleminiz için hazırdır.

 Hizmette Sınır Yok!

Her geçen gün yeni bir alan daha açtığımız hizmet kadromuz gün geçtikçe sınırlarını genişletmekte…  Nakliyat hizmetinin dışında;  ücretsiz ekspertiz hizmeti, nakliyat işlemi sırasında sigortalama işlemi, paket/ambalaj hizmeti, yerleştirme ve dizayn hizmeti gibi bir çok hizmet vermekte olan firmamız şimdi yeni bir alan daha açmış bulunmakta: artık profesyonel depolama hizmeti de vermekteyiz.

Sigortalı Taşımacılık Hizmeti: Nakliyat hizmetleriniz için güvenlik her zaman dikkat edilmesi gereken başlıca hususlar arasında yer almaktadır. Amacımız sizlere sunulan hizmet sırasında eşyalarınızın bir hasar almaması ve sizleri maddi/manevi kayıplardan korumak.

               Sigortalı Taşımacılığın Avantajları

  • Eşyalarınız nakliyat işlemi sırasında bir zarar görmesi durumuna karşı güvence altına alınır.
  • Türkiye’de taşımacılık sektöründe kalite standartları için zorunlu bir çalışma haline gelmiştir.
  • Eşyaların analizi ve maddi değerinin karşılığı ekspertiz raporu ile analiz edilir. Her ihtimale karşı hazırlanan bu rapor sayesinde olası ihtimallere karşı kaybınız hesaplanabilir.

Eşya depolamaparça eşya taşımacılığıdershane taşımacılığıbanka taşımacılığımağaza taşımacılığısigortalı nakliyat hizmetievden eve nakliyatokul taşımacılığı daire taşımasıücretsiz ekspertiz hizmetidepo nakliyatıtekstil firması nakliyatışehir içi/şehirler arası nakliyat

 

Yukarıda yer alan hizmetlerden yararlanabilmek için firmamızın iletişim danışmanlarına ulaşabilir ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

WP İletişim Hattı: 0542 828 77 94

Sabit İletişim Hattı: 0312 476 11 93

Aynı zamanda sitemizde yer alan hizmetlerimizi de inceleyebilir https://ulasannakliyat.net/ ,    

https://ulasannakliyat.net/musteri-goruslerii/ adresinde yer alan müşteri yorum ve görüşleri ile önceki hizmetlerimiz hakkında da eski müşterilerimizin kalite memnuniyetlerini öğrenebilirsiniz.

 

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Call Now ButtonAra