Ankara Çayyolu Nakliyat 0 (542) 828 77 94

Ankara Çayyolu Nakliyat

Ankara Evden Eve Nakliyat‘ta kalitenin öncüsü Ankara merkezli Firmamız Ankara Şehirler Arası Nakliyat ailesi, uzman ekip kadrosu ve kaliteli hizmetleri ile siz değerli müşterilerimizin yanında olmaya devam ediyor.

Ankara Çayyolu Nakliyat‘ın gözde ismi Firmamız Ulaşan Nakliyat, yılların vermiş olduğu tecrübe ve birbirinden değerli ekip çalışanları sayesinde, Nakliyat Sektörü’nün bir numaralı ismi olma yolunda hızlı adımlarla yürümüyor adeta koşuyor!

Siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğumuz kaliteli hizmetlerimiz arasında yer alan, Ücretsiz Ekspertiz, Asansörlü Taşımacılık ve Sigortalı Taşımacılık hizmetimiz sayesinde taşınmak artık sorun olmaktan çıktı.

Bizimle çalışmaya karar verdiğiniz an itibarı ile zaman kaybetmeksizin ücretsiz ekspertiz hizmetimizi devreye sokuyoruz.

Ücretsiz ekspertizimiz, halen ikamet etmekte olduğumuz mülkünüze gelerek gerekli tüm araştırma ve incelemelerini yapıyor.

Ekspertizimiz evinizin konumu, eşyalarınızın değeri, Asansörlü Raylı Sistemimizin kurulacağı yer, eşyalarınızın türü, cinsi, ağırlığı ve hacmine göre uygulanacak olan en uygun ambalaj ve paketleme, görev alacak ekip sayısı, eşyalarınızın sigorta değeri, ekibimizin izleyeceği yol haritası ve bütçenize en uygun taşınma ücreti gibi taşınma öncesi gerekli olan tüm önemli bilgileri raporlar.

Ankara Şehirler Arası Nakliyat‘ın öncüsü Firmamız Ulaşan Nakliyat ekibi, Ekspertizimizin hazırlamış olduğu raporu inceledikten sonra, eşyalarınızın taşınmasında, ambalaj ve paketlenmesinde, asansörlü sistemimizin kullanımında, her biri alanında uzman ekip çalışanlarını belirledikten sonra, ikamet ettiğiniz mülküne gelerek eşyalarınıza en uygun ambalaj ve paketleme işlemini tamamlar. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız, Asansörlü Raylı Sistemimize eşyalarınızı güvenli bir şekilde yerleştirir ve yine araçlarımıza eşyalarınızın güvenliğini ön planda tutarak dikkatli bir şekilde taşır.

Ankara Evden Eve Nakliyat‘ta kalitenin öncüsü Ankara merkezli Firmamız Ulaşan Nakliyat‘ın hizmetleri elbetteki ev taşıma hizmete ile sınırlı değildir. Hastane, dershane, okul, villa, parça eşya, kurumsal şirket, tekstil ve fabrika taşımacılığı gibi birçok taşımacılık hizmeti de sunmaktadır.

Tüm taşımacılık işlerinde kalite ve  güveni ön planda tutanlar arasındaysanız, mutlaka Ulaşan Nakliyat ekibimizle irtibata geçmenizi tavsiye ederiz …

 Ulaşan Nakliyat’a ulaşmak ve nakliye hizmetinize fiyat almak için lütfen tıklayınız…

 

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ara