Kullanmadığınız eşyalarınızı, ev veya ofis malzemelerinizi ekonomik şekilde depolamak mı istiyorsunuz "o zaman doğru adrestesiniz." Müşterilerine en kaliteli hizmeti sunan Ulaşan Nakliyat, Ankara Eşya Depolama konusunda da oldukça başarılı hizmetlere imza atmaktadır. 

Ankara Eşya Depolama 0(542) 828 77 94

Ankara Çankaya merkezli Ulaşan Nakliyat firmamız, eşya depolama ve paketleme alanında Avrupa standartlarında olan depolarımız ile siz değerli müşterilerimizin hizmetinde.

Kullanmadığınız eşyalarınızı, ev veya ofis malzemelerinizi ekonomik şekilde depolamak mı istiyorsunuz “o zaman doğru adrestesiniz.” Müşterilerine en kaliteli hizmeti sunan Ulaşan Nakliyat, Ankara Eşya Depolama konusunda da oldukça başarılı hizmetlere imza atmaktadır. 

Eşyalarınızın depolanması ile ilgili bilgileri bizleri arayarak öğrenebilirsiniz veya isterseniz eşyalarınızın fotoğrafını çekip WhatsApp numaralarımızdan bizlerle paylaşarak, depolama süreci ve fiyatlandırma hakkında bilgi alabilirsiniz. 

Sizlere sunduğumuz eşya depolama seçeneklerimiz arasında bulunan Özel Eşya Depolama (V.i.p) depolarımız ile kişiye özel depo kiralayabilir, sizin için değerli olan eşyalarınızı satın aldığınız bu depolarda saklayabilirsiniz. Dilerseniz günlük depo kiralama hizmetimizden de faydalanabilirsiniz. 

Ulaşan Nakliyat, ürettiği çözümler sayesinde Nakliyat sektörünün gözde firması olmaya devam ediyor. 

Depolama hizmeti almak için bizlere ulaştığınız takdirde, ekibimiz, malzemelerinizi bulunduğu noktadan  alarak taşıma işlemini gerçekleştirir ve Avrupa standartlarındaki kaliteye sahip depolarımıza özenle yerleştirir. 

Depolama işlemi öncesinde görevlendirdiğimiz ücretsiz ekspertiz elemanımız malzemenizin çokluğuna, kullanılacak malzemelere, gerekli eleman sayısına ve depolama süresine göre belirli bir fiyat hazırlayarak size sunar. Uzman ekibimiz tarafından eşyalarınıza en uygun paketleme işlemi yapılır ve istediğiniz süre boyunca eşyalarınız güvenli bir şekilde depolarımız da muhafaza edilir. 

Kaliteli ve güvenilir hizmet için alanında uzman Ulaşan Nakliyat‘ ı seçin!

Ulaşan Nakliyat’a ulaşmak için Tıklayınız…

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Call Now ButtonAra