Ankara Kurumsal Firma Taşımacılığı

Ev Taşımacılığı amatör taşımacılık sistemine güvenilmeyecek kadar önemli bir hizmettir. Evlerde bir çok eşya ve parçanın paketlenmesi, ambalajlanması, sınıflandırılması oldukça titizlik gerektiren bir iştir.

Ankara Kurumsal Firma Taşımacılığı

Kurumsal şirket eşyalarınız firmamıza emanet.!

Ankara’da kurumsal şirket taşımacılığı ile ilgili gerekli tüm belge ve sertifikalara sahip ve aynı zamanda yasal olarak ta bütün yasal mevzuatlara uyarak çalışan kurumsal bir firma olmanın gururunu yaşamaktayız. Nakliye sektörü eskiye nazaran oldukça gelişmiş ve bu gelişmelerden de ortaya çok güzel işler çıkmaya başlamıştır. Çalışma anlayışımız gereği bizler ise, müşterilerimize verdiğimiz değer sayesinde bugünlere gelmiş bulunmaktayız. Amacımız bütün müşterilerimizin nakliyat işlerinde başarılı sonuçlar elde ederek hizmetlerimizi daha üst seviyelere çıkarmaktır. Ankara’da hizmetlerimiz içerisinde sadece kurumsal şirket taşımacılığı değil bütün taşımacılık hizmetlerinde siz değerli müşterilerimiz için gerekenin en iyisini yapmaya devam etmekteyiz. Şehir içi nakliyat, şehirler arası nakliyat, evden eve nakliyat, ofis ve büro nakliyesi, parça eşyaların taşınması, kargo nakliyesi, piyano taşıması ve ağır yük taşımacılığı da dahil olmak üzere hizmetlerimize son hız devam ediyoruz.

Nakliye alanında sürekli profesyonel adımlar atarak hedeflerimize doğru ilerlemekteyiz. El becerisi son derece iyi olan personellerimiz sayesinde işlerimizi kısa sürede tamamlamaktayız. Elemanlarımız aynı zamanda eğitimli ve işini de severek yapan kişilerden oluşmaktadır. Çözüm odaklı çalışanlarımız, sizlerin nakliye işlemleri esnasında çıkabilecek sorunlara çok kısa sürede çözüm üretmekte ve bu şekilde bir hizmet yürütmektedir. Bunun yanında müşteriye olan yaklaşımları ile de müşteri ilişkilerini üst seviyede tutmaktadırlar. Eşyalarınızı da özenle taşıyan personellerimiz sizin eşyalarınıza kendi eşyaları derecesinde muamele yapmaktadır.

Güvenli hizmet

Müşterilerimizin en çok yaşadığı sorun olan güven sorunu, Ankara’da kurumsal şirket taşımacılığı alanında da yaşanmakta ve bu sorunun da bizimle son bulduğunu söyleyebiliriz. Çünkü biz müşterilerimize kesinlikle yerine getiremeyeceğimiz vaatler vermemekteyiz. Müşterilerimiz de bizden bu konuda emin oldukları için yapacağımız işlere de sonuna kadar güven duymaktadırlar. Bu sayede de zaten bizden hizmet alan tüm müşterilerimiz gayet memnun bir şekilde günlük yaşantısına dönmektedir. Daha sonrasında ise bizi en yakınlarından başlamak üzere başkalarına da tavsiye etmektedirler. Nakliye amacıyla kurumsal şirket taşımacılığı konusunda bizden hizmet almak istediğinizde tek yapmanız gereken şey web sitemiz ya da telefonlarımızdan bizlere ulaşmak olacaktır. Kurumsal bir şirket olarak sizlerin kurumsal şirketlerinizi taşımaya talibiz. Ayrıca kurumsal olmayan şirketler de sonuçta taşıma alanımıza girmektedir. Bu şirket sahipleri de her tür hizmetimizden faydalanabilir. Güven veren, özverili ve işini severek yapan personel yapımız sayesinde yaptığımız tüm işlerden başarılı sonuç almaktayız.

Ekspertiz ile planlı çalışma

Ankara’da kurumsal şirket taşımacılığı firması olarak hızlı bir şekilde hareket ederek ekpertizimizin yapmış olduğu planlı çalışmanın sonucunda sizlerin şirketlerini söz verdiğimiz gün ve saatte nakliye işlemine tabi tutmaktayız. Personellerimiz şirket eşyalarınızın yerleştirme aşamasında da oldukça titiz davranmakta ve daha önce karışıklık yaşanmaması için etiketlediği kolilerinizin içlerini boşaltıp tek tek yerlerine yerleştirmektedir. Ekspertiz hizmetimizden bahsedecek olursak; ekpertizimizi, bizi aradığınız anda taşıtmak istediğiniz şirkete gönderiyoruz. Burada gerekli incelemeleri yapan ekspertiz ekibimiz eşyalarınızın miktarı, boyutları ve taşınacak şirket binasının eşyaların içerisinden nasıl çıkarılacağı gibi konularda bilgi sahibi olarak bir plan oluşturmaktadır.

Bu bilgileri sizin le de paylaşarak yapılacak olan hizmetler hakkında sizlerle de bilgi alış verişinde bulunmaktadır. Aynı zamanda nakliyat boyunca çalışması gereken personel sayısı ve asansör kullanılıp kullanılmayacağı gibi konularda da bilgi paylaşımı yapmaktadır. Karşılıklı olarak nakliye ücreti konusunda da anlaşma sağlandığı zaman aramızda bir sözleşme imzalamak suretiyle iki tarafında güven sorununu ortadan kaldırıyoruz. Sigorta isteyen müşterilerimize de ayriyeten sigorta şirketleri ile bağlantınızı sağlayarak eşyalarınızı sigortalatmanızda sizlere yardımcı olmaktayız.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ara