Hassasiyet bizim için çok önemlidir. Ulaşan Nakliyat ekibi, özellikle ambalaj ve paketleme konusunda büyük bir titizlik ve hassasiyetle çalışmaktadır. İlk hedefimiz, eşyalarınızın sağlam ve eksiksiz olarak "siz değerli müşterilerimize teslimidir." Eşyalarınızın taşınması konusunda en önemli unsurun doğru ambalaj ve paketleme olduğunun farkında olan çalışanlarımız, bu konu üzerinde hassasiyetle durmaktadır.

Ankara Profesyonel Ambalaj ve Paketleme

Ambalaj ve Paketleme

Hassasiyet bizim için çok önemlidir. Ulaşan Nakliyat ekibi, özellikle ambalaj ve paketleme konusunda büyük bir titizlik ve hassasiyetle çalışmaktadır. İlk hedefimiz, eşyalarınızın sağlam ve eksiksiz olarak “siz değerli müşterilerimize teslimidir.” Eşyalarınızın taşınması konusunda en önemli unsurun doğru ambalaj ve paketleme olduğunun farkında olan çalışanlarımız, bu konu üzerinde hassasiyetle durmaktadır.

Alanında tecrübe sahibi kadromuzla hizmetinizde olan Ulaşan Nakliyat, eşyalarınıza en uygun ambalaj ve paketleme işlemini yaparak kırılma, zedelenme, ezilme gibi sorunları ortadan tamamen kaldır.

Paketleme işlemi öncesinde ekibimiz bir liste hazırlar. Listede bulunan eşyalarınız cinsine ve kırılganlığında göre gruplara ayrılır. Bu sayede, eşyalarınızın en doğru biçimde ambalaj ve paketleme işlemi yapılır.

Televizyon, buz dolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası gibi beyaz eşya grubunda olan eşyalarınız için, dışı sert içi yumuşak ambalaj türleri seçilir. Bu sayede beyaz eşyalarınız ezilme, çizilme ve darbe gibi sorunlara maruz kalmaz. Kırılma olasılığı yüksek olan cam eşyalarınız için özel kabartılı ambalajlar ve kalın köpük destekli kutular seçilir. Seçilen bu paketleme işlemi sayesinde cam eşyalarınızın kırılma riski de ortadan kalkmış olur.

Eşyalarınızın sıfır hasar ve kolay taşıma işlemi “ULAŞAN NAKLİYAT” sayesinde artık mümkün! Profesyonel ambalaj ve paketleme hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen bize ulaşın…

Ulaşan Nakliyat’a ulaşmak için Tıklayınız…

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ara