Ankara Şehir İçi Nakliyat

Ankara Şehir İçi Nakliyat

Sunmuş olduğu kaliteli hizmetler ve yılların vermiş olduğu tecrübe ile Taşımacılık Sektöründe önemli bir yere sahip olan Firmamız Ulaşan Nakliyat, Ankara’nın en gözde ve en çok tercih edilen Nakliyat Firması olmayı, sunduğu kaliteli hizmetleri ve uzman ekip kadrosuna borçludur.

Ulaşan Nakliyat ekibimiz muazzam bir çalışma düzenine sahiptir ve ekip çalışanlarımızın her biri kendi alanında profesyonel kişilerdir. Ankara Şehir İçi Nakliyat kapsamında, Ev Taşımacılığı, Dükkan Taşımacılığı, Araba Taşımacılığı, Kurum Taşımacılığı, Kurumsal Şirket Taşımacılığı, Fabrika Taşımacılığı, Dershane Taşımacılığı  Hastane Taşımacılığı, Villa Taşımacılığı, Apartman Taşımacılığı, Daire Taşımacılığı, Parça Eşya Taşımacılığı, Özel Eşya Taşımacılığı, Özel Koleksiyon Taşımacılığı, Büro Taşımacılığı ve Ofis Taşımacılığı hizmetleri Sunan Ankara merkezli Firmamız Ulaşan Nakliyat ekibi olarak diyoruz ki; Tüm taşıma işleriniz bize emanet! Taşımacılık işlemlerinde Firmamız Ulaşan Nakliyat’ı tercih ettiğiniz an, siz değerli müşterilerimize en kaliteli taşınma hizmetini sunduğumuza kendiniz şahit olacaksınız.

Yılların vermiş olduğu tecrübe, alanında uzman ekip kadrosu, Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti, Asansörlü Taşımacılık Hizmeti ve Sigortalı Taşımacılık Hizmeti ile sizlerin kalbinde yer edinmeyi başaran Ulaşan Nakliyat, günden güne gelişerek ve büyüyerek siz değerli müşterilerimize hizmetin en kalitelisini sunmaya devam ediyor.

Ankara Şehir İçi Nakliyat’ta Ulaşan Nakliyat’ın sunmuş olduğu Ücretsiz Ekspertiz hizmeti ile taşınmak artık çok kolay!

Ücretsiz Ekspertizin Görevi:

Ücretsiz Ekspertiz, taşınma işlemi öncesi ön hazırlıkları yapan ve çalışma arkadaşlarına gerekleri bilgileri raporlayan kişidir. Ekspertiz, eşyalarınız taşınmadan önce evinize gelir ve eşyalarınızın ağırlığı, cinsi, hacmi ve  büyüklüğü hakkında  gerekli bilgileri  toparlar. Eşyalarınızın ambalaj ve paketleme işleminin nasıl olacağı, ekip arkadaşlarının nasıl bir yol haritası izleyeceği ve kaç kişilik bir ekiple çalışılacağı gibi önemli konuları belirler. Ayrıca ekspertiz, eşyalarınıza ve bütçenize en uygun sigortalama işlemi ve asansörlü taşımacılık hizmeti verilip verilmeyeceğini belirler.

Asansörlü ve Sigortalı  Taşımacılık Hizmeti:

Öncelikle şunu belirtmeliyiz ki Asansörlü Taşımacılık hizmetimizde de alanında uzman ekip arkadaşlarımız yer almaktadır. Ankara Evden Eve  Nakliyat’ın sunmuş olduğu hizmetlerden biri olan, Asansörlü Taşımacılık Hizmetimiz sayesinde, eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmeden, kaliteli ve güvenli bir şekilde eşyalarınızın taşınma işlemi gerçekleştirilir. Ayrıca siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğumuz Sigortalı Taşımacılık hizmetimiz sayesinde, tüm eşyalarınız güvence altına alınmaktadır. Sizlere sunduğumuz Sigortalı Taşımacılık hizmeti ile eşyalarınızın çalınma kaybolma riski tamamen ortadan kalkmaktadır.

Ulaşan Nakliyat’a ulaşmak, Ankara Şehir İçi Nakliyat  ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat almak için lütfen tıklayınız…

 

 

Bu gönderiyi paylaş

Comments (8)

 • Sezai gündüz cevap

  Bir arkadaşın tavsiyesi üzerine Ulaşan nakliyat la taşındım çok memnun kaldım ambalaj sökme takma sorunsuz yerine getirdiler gerçekten profosyonel bir firma herkese tavsiye ederim

  6 Ocak 2019 , 21:29
 • Hüseyin gülmen cevap

  Taşınmak büyük sorun olduğu için devamlı sıkıntı çekiyorduk tasinmada ama bu sefer ulaşan nakliyat la taşındım çok memnun kaldım ambalaj sökme takma 10 numara herkese öneririm

  7 Ocak 2019 , 06:12
 • Doğan ağırbaş cevap

  Kalite ve hizmetin adresi ulasan nakliyattir asansör sistemi super

  16 Ocak 2019 , 04:51
 • Niyazi erdem cevap

  8 kere taşındım hep ulaşan nakliyat la taşındım her seferinde daha fazla ilgi daha titiz taşıdılar aile firması olduğu için çok seviyoruz ulaşan nakliyat ı ankarada çözüm ortağımız herkes e tavsiye ederiz

  19 Ocak 2019 , 08:52
 • Bekir erdem cevap

  Ankara şehiriçi nakliyat dedinmi öncelik ulaşan nakliyatın hizmetin adresi super bir firma işlerinin devamını dilerim

  19 Ocak 2019 , 08:54
 • Hıdır.A. cevap

  Önceden konuşup her şeyi ayarladik diğer firmalar gibi ekstra para isteme olayı olmadı. Hızlı ve sağlam şekilde esyalarimiz taşındı tesekkur ediyorum ve oneriyorum herkese.

  2 Mayıs 2019 , 13:22
 • Filiz Akpınar cevap

  zamanında geldiler çok özenle ve titiz çalışmalarından dolayı teşekkür ederim ve kesinlikle tavsiye ederim

  31 Mayıs 2019 , 21:04
 • güler sefil cevap

  yeni evli olduğum için eşyalarım yeniydi eşyalarımı çok güzel kalın naylonlarla paketlediler demonte haline getirilen eşyalarımızı sorunsuz bi şekilde yeni evimizde monte haline getirdiler çok teşekkür ederim..

  9 Haziran 2019 , 23:56

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ara