Ulaşan Nakliyat ayrıcalığı ile Fuar Taşımacılığı alanında da hizmet veren firmamız, Nakliyat sektörü'nün en iyileri arasında yer almakta. Fuar taşımacılığı'nın profesyonellik ve deneyim gerektirdiğinin farkındayız. Bu nedenle "Fuar Taşımacılığı" bizim işimiz diyoruz.

Ankara ve Tüm Türkiye’de Fuar Taşımacılığı

Ulaşan Nakliyat ayrıcalığı ile Fuar Taşımacılığı alanında da hizmet veren firmamız, Nakliyat sektörü’nün en iyileri arasında yer almakta. Fuar taşımacılığı’nın profesyonellik ve deneyim gerektirdiğinin farkındayız. Bu nedenle “Fuar Taşımacılığı” bizim işimiz diyoruz.

Ulaşan Nakliyat ekibi uzman kadrosu ve deneyimli çalışanları ile fuarınıza en uygun taşıma modelini seçer ve fuarınızın nakliyesini gerçekleştirir. Türkiye ve yurt dışına ait gerekli gümrük işlemleri uzmanlarımız tarafından yapılır.

Firmamız tarafından fuarınızın güvenli, hızlı bir şekilde nakliyesi gerçekleştirilir ve standınıza teslim edilir. Boşlarınızın depolama ve taşıma işlemi ve ekibimiz tarafından yapılır. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız, Fuar Organizasyonu Teşvik İadesi için gerekli belgeleri hazırlar ve size sunar.

Uzman ekibimiz diğer lojistik hizmetler ve fuar alanı taşımacılığı ile hizmetinizde…

Ulaşan Nakliyat’a ulaşmak için Tıklayınız…

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Call Now ButtonAra