Ankara Yenimahalle Nakliyat

Ankara Yenimahalle Nakliyat

Başkentimiz Ankara’nın Metropol ilçelerinden biri olan Yenimahalle’de Ankara Yenimahalle Nakliyat’ın öncü ismi Ankara merkezli Firmamız Ulaşan Nakliyat, uzman ekip kadrosu ve birbirinden değerli çalışanları ile hizmetinizde.

Ankara Evden Eve Nakliyat‘ta kalite demek, Ulaşan Nakliyat demektir!

Ankara Yenimahalle Nakliyat’ın ilk tercih edilen Firması olan Ankara merkezli Firmamız Ulaşan Nakliyat ailesinin sizlere sunmuş olduğu hizmetlerden bahsetmek istiyoruz..

Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

Öncelikle tüm taşınma işlemlerinde ücretsiz ekspertiz hizmetinin çok önemli olduğunu belirtmek isteriz. Taşınma öncesi hazırlanan ücretsiz ekspertiz raporu sayesinde, evinizin konumu, eşyalarınızın değeri, ağırlığı, hacmi, türü ve cinsi belirlenir. Eşyalarınıza en uygun ambalaj ambalaj ve paketleme, taşınma planı, izlenecek olan yol güzergahı, asansörlü taşıma hizmetine gerek olup olmadığı, kaç kişilik ekiple çalışılacağı ve eşyalarınıza en uygun sigortalama işlemi hakkında gerekli tüm bilgiler listelenir. Hazırlanan liste doğrultusunda, eşyalarınıza en uygun ambalaj ve paketleme alanında uzman ekip arkadaşlarımız tarafından yapılır.

Asansörlü Taşımacılık Hizmeti

Ankara Şehirler Arası Nakliyat‘ta  kalite ve güvenin öncüsü Firmamız Ulaşan Nakliyat’ın sunmuş olduğu Asansörlü Taşımacılık Hizmeti sayesinde eşyalarınız emin ellerde! Uzman ekspertizimiz, Asansörlü Taşımacılık hizmeti öncesi, Asansörlü  Taşıma sisteminin kurulacağı en uygun yeri belirler. Asansörlü Taşıma da uzman olan ekip arkadaşlarımız, ekspertizimizin belirlediği yere Asansörlü  Raylı Taşıma Sistemimizi kurar. Eşyalarınız büyük bir titizlikle sistemimize yerleştirilir ve yine aynı titizlikle araçlarımıza yüklenir. Siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğumuz Asansörlü Taşımacılık hizmetimiz sayesinde, eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmeden taşıma işlemi gerçekleştirilir.

Sigortalı Taşımacılık Hizmeti

Ankara Evden Eve Nakliyat‘ta kalitenin öncüsü olan Ankara merkezli Firmamız Ulaşan Nakliyat’ın sunduğu Sigortalı Taşımacılık hizmeti sayesinde eşyalarınız güvende! Değerli müşterilerimiz; Eşyalarınıza en az sizin kadar değer veriyoruz. Bu nedenle eşyalarınızı sigorta altına alıyoruz.

Ankara Şehirler Arası Nakliyat merkezli firmamız ulaşan Nakliyat Evden Eve Taşımacılığın yanı sıra, kurumsal firma, şirket, fabrika, okul, dershane, tekstil v.s gibi diğer taşımacılık hizmetlerini de en kaliteli şekilde yapmakta…

Ulaşan Nakliyat’a ulaşmak ve nakliye hizmetinize fiyat almak için lütfen tıklayınız…

 

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ara