ANTALYA’ DA NAKLİYAT HİZMETİ

ANTALYA’ DA NAKLİYAT HİZMETİ

 

         Ankara Evden Eve Nakliyat    Merkez şubesi Anakara’ da olan Ulaşan Nakliyat Hizmeti firmamız Antalya’ da hizmet vermeye başlamış bulunmaktadır. Antalya’ nın bütün mecraları dahil olmak üzere şehir içi ve başta Ankara-Antalya olmak üzere Ankara şehirler arası nakliyat hizmetinde 20 yıllık sektör geçmişimiz ve müşteri çıkarları doğrultusunda sizlere hizmet vermeye hazırız.

           Müşteri memnuniyeti merkez odaklı, kaliteli, güvenilir ve ekonomik çalışma stilimizle eşyalarınız ve paranız güvende. Yalnızca nakliyat hizmeti vermemekle beraber depolama ve ücretsiz ekspertiz hizmeti de siz değerli müşterilerimizin yaralanabileceği hizmetlerimiz arasında yer almaktadır. Yapmanız gereken tek şey https://ulasannakliyat.net adresinden ya da aşağıda yer alan iletişim kanallarından firmamızın iletişim danışmanlarına ulaşmanızdır. İletişim ve müşteri hizmetleri alanında yetkili ekip arkadaşlarımıza aklınıza takılan bütün soruları sorabilirsiniz. Eğer yetkili ekip arkadaşlarımızın verdiği cevaplarla tatmin olmaz iseniz yine sitemizde yer alan müşteri görüşlerine yer verilen https://ulasannakliyat.net/musteri-goruslerii/ adresinden ulaşabilir ve daha önceki zamanlarda bizden hizmet almış olan değerli müşterilerimizle irtibat kurabilirsiniz.

WP İletişim Hattı: 0542 828 77 94

Sabit İletişim Hattı: 0312 476 11 9

Antalya İçi Nakliyat Hizmeti: Ankara gibi büyük bir şehirde şehir içi nakliyat sektörünün lideri olan firmamız Antalya da siz değerli müşterilerimiz için de şehir içi nakliyatta güvenilir ve doğru adres olmaya geldik. 20 yıllık tecrübemize, misyonumuza-vizyonumuza ve kaliteli hizmetimize dayanarak Antalya içi nakliyat işlerinizde eşyalarınızı en güzel ve en kaliteli şekilde muhafaza ederek yeni adreslerine yerleştirmek için en profesyonel ve işinde uzman ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Ofis-Büro taşımacılığı, Okul/Dershane taşımacılığı gibi birçok kurumsal yapı nakliyatında hizmet vermekteyiz.

Antalya’ da Evden Eve Nakliyat:  Siz değerli müşterilerimizin istek ve önerileri doğrultusunda hazırlanan taşınma/nakliye planı sizlere tayin edilmiş olan en kısa nakliyat süresi içerisinde kimseyi mağdur etmeden yeni evinizi taşıyacak nitelikte hızlı ve güvenilir iş arkadaşlarımızla hizmetinizdeyiz.

Ofis Taşımacılığı: Hem iş arkadaşlarınız hem de sizin sektördeki yeriniz açısından zor bir süreç gibi görünen nakliye süreci Ulaşan Nakliyat’ ın ofis taşıma işinde uzmanlaşmış personelleri sayesinde kolay ve hızlı bir süreç haline gelerek hizmetinize sunulmaktadır.  Ofis taşıma hizmetinde şirketimiz bünyesinde yararlanabileceğiniz hizmetler aşağıda yer almaktadır.

  • Sigortalı taşımacılık hizmeti
  • Kalite ambalaj malzemelerinin kullanımı ile yapılan paketleme
  • Asansörlü taşımacılık hizmeti
  • Son teknoloji hareketli ekipmanların kullanımı
  • Paketleme / ambalajın açılması
  • Kapıdan kapıya teslim
  • Özel/Hususi eşya paketleme ve depolama

Sigortalı Nakliyat Hizmeti: Firmamız tarafından, tarafınıza sunulan Sigortalı taşımacılık hizmeti yine siz değerli müşterilerimizin çıkarlarını koruma doğrultusunda gerçekleştirilen bir hizmettir. Hususi/özel ya da kullanım-nakliye durumu hassasiyet gerektiren kısacası tüm eşyalarınıza koruma ve hasar karşılama bedeli ödemesi temin edilen bir hizmetle karşı karşıyasınız. Bu hizmeti sunma gerekçemiz eşyalarınızın başına taşıma hizmeti sırasında gelebilecek herhangi bir hasar karşısında mağduriyetinizin giderilmesini sağlamaktır.

 

Eşya depolamaparça eşya taşımacılığıdershane taşımacılığıbanka taşımacılığı mağaza taşımacılığısigortalı nakliyat hizmetievden eve nakliyatokul taşımacılığıdaire taşımasıücretsiz ekspertiz hizmetidepo nakliyatıtekstil firması nakliyatışehir içi/şehirler arası nakliyat

 

 

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Call Now ButtonAra