Eşyalarınızın sorunsuz ve kaliteli bir şekilde taşınması için ücretsiz ekspertizimiz hizmetinizde.. Eşyanızın taşınma işlemi öncesinde ücretsiz ekspertizimiz evinize gelerek, gerekli araştırma ve incelemeyi yapar. Eşyalarınızın miktarı, türü, taşıma planı, ve evimizin konumu hakkında gerekli analizi yapan ekspertizimiz, eşyalarınıza en uygun ambalaj ve paketleme işlemi hakkında gerekli bilgileri not alır ve gerçekleşecek sigortalama işlemi için eşyalarınızın değerini hesaplar. 

Bağlıca Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat işlemi için güvenilir bir firma mı arıyorsunuz? Eşyalarınız kırılmasından , çizilip darbe almasından mı korkuyorsunuz? Eşyalarımız ya çalınırsa diye endişe mi ediyorsunuz ?

Ulaşan Nakliyat olarak hizmetinizdeyiz.

Kaliteli bir taşıma istiyorum ama bütçem el vermiyor diyorsanız. Uzman ekibimiz ile size yardıma hazırız.
Bağlıca’da Nakliyatın En Kaliteli İsmi Bağlıca Evden Eve Nakliyat denilince akla ilk gelen isim Ulaşan Nakliyattır. Kaliteli hizmet anlayışı, güvenilir bir ekip ile üstün hizmet standartlarımızdır. Bununla birlikte güler yüzlü hizmet ve müşteri memnuniyeti önceliklerimizdendir.

Bağlıca Neresidir?

Bağlıca; Ankara ilinin Etimesgut ilçesine bağlı olan bir mahalledir. Bağlıca Evden Eve Nakliyat denildiğinde Ulaşan Nakliyat olarak ilk tavsiye edilen ekip olmaktan onur duyarız.

Bağlıca Evden Eve Nakliyat Nasıl Olur?

Bağlıca Evden Eve Nakliyat işleminde Ulaşan Nakliyat sizlere; güvenilir, kaliteli ve güler yüzlü, kaliteli, bir hizmet sağlarız.

Bağlıca’da Evden Eve Nakliyat Ne Anlam İfade Etmektedir?

Evden Eve Nakliyat eşyalarınızın yerleşik bulunduğunuz mülkten alınıp, belirlediğiniz diğer mülke taşınma sürecidir. Bu süreç sizlere sağladığı hizmette eşyalarınızın güvenliği sağlanarak, zarar görmeden taşınma işlemi gerçekleşir.

Size Sağlayacağımız İmkanlar

1-Asansörlü Sistem
2-Depolama Hizmeti
3-Koruma Hizmeti
4-Ambalaj ve Paketleme Hizmeti
5-Ücretsiz Uzman Expertiz Hizmeti
6-Sigortalı Taşımacılık

Asansörlü Sistem
Ulaşan Nakliyat olarak, kapılardan geçemeyen, ara katlarda sıkışan, çoklu katlardan inerken kolları yoran eşyaları; bu sistem ile pencereden dışarıya eşya asansörü ile indiriyoruz. Bu sayede kırılma, çatlama, çizilme gibi durumlara maruz kalmadan rahat bir şekilde taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz.

Depolama Hizmeti
Ulaşan Nakliyat olarak, ürünlerin sel, taşkın ve yangın gibi doğal afetlere karşı sigortalı bir şekilde depomuzda uzman kişiler tarafından muhafaza altına alıyoruz.

Koruma Hizmeti
Ulaşan Nakliyat olarak, yıların deneyimli kadrosu ve tecrübeli marangozlarımızla tüm mobilya monte ve demonte (monta edilmemiş) mobilyalarınızı milimetrik ayara getirerek teslim aldığımız haldeki şekline getiriyoruz. Hiçbir pürüz oluşmadan, darbe almadan işimizi beklentinin en üstüne size teslim ediyoruz.

Ambalaj ve Paketleme
Ambalajlama hizmeti evden eve nakliyatın en önemli unsurlarından biridir. Eşyaların bir yerden bir yere taşınması sırasında ambalajlaması iyi olmak durumundadır eğer paketleme iyi olmazsa taşınma esnasında darbe aldığı taktirde ciddi hasarlar meydana gelmektedir. Bu hasarların oluşmaması ve sizin memnuniyetiniz için en kaliteli kutuları tercih ediyoruz. Taşımacılık sırasında da kolilerin yeri sabit ve güvenli şekilde yerleştirilir. Mobilya, seramik ve cam eşyalarınız kabarcıklı poşetler yardımı ile kaplanır. Bu kaplama sayesinde eşyaların güvende ve muhafaza altında olur.

Ücretsiz Expertiz Hizmeti
Taşımacılık işlemlerinizde, alanında uzmanlaşmış ekspertiz personelleriyle taşınacak olan ev eşyası, ofis eşyası veya yüklerinizi inceleyerek sizlere ücretsiz expertiz hizmeti ile taşıma maliyeti sunuyoruz.
Eşyanın kapladığı alan hesaplanarak hangi büyüklükte ve tonajda araçla taşınması gerektiğine göre: eşyanın nasıl bir ambalajlama malzemesiyle sarılması ve ne kadar ambalajlama malzemesi kullanılacağına göre, küçük ve kırılacak eşyaların paketleme malzemesi kalitesi ve kullanılacak koli malzemesi miktarına göre, eşyaların taşınmasında kaç kişilik ekip yer alacağına göre, asansör kuruluyor mu, kuruluyorsa nasıl bir asansör gerektiğini, taşma mesafesine, tonajına, sigorta miktarına bakılarak bir maliyet hesaplanır. Böylelikle taşınma işlerinde fazla bir ücret talebi gibi can sıkıcı bir tablo karşılaşmanızın. önüne geçilir.

Sigortalı Taşımacılık
Güvenli eşya taşımacılığının farkını ve önemini biliyor müşterilerimize sigortalı olarak profesyonel eşya taşımacılığı konusunda imkan sunuyoruz. Sigorta bedeli tüm eşyalarınızın piyasa fiyatı ne ise onun üzerinden yazılarak kayıt altına alınır. Bu fiyatlar üzerinden sigortalanır her acıdan sizin güvence altında olmanız sağlamaktadır. Eşya sigortalama konusu ikiye ayrılır bunlar

1- Geniş Kapsamlı Eşya Taşıma Sigortası: Taşınma sırasında en küçük bir eşyanızın dahi zarar görmesi halinde oluşabilecek hasarın karşılanması için yapılan sigortadır.

2- Dar Kapsamlı Eşya Taşıma Sigortası: Şehir içi veya şehirler arası nakliyat hizmetlerimizde aracın kaza yapması, yanması, çalınması gibi olabilecek tüm doğal afetlere karşı yapılan eşya sigortasıdır. Genellikle müşterilerimize çoğunluk ile sunmuş olduğumuz hizmet türü evden eve nakliyat olduğu için dar kapsamlı sigorta yeterli görmekteyiz.

Bağlıca Evden Eve Nakliyat’ın Öncüsü Ulaşan Nakliyat.  Ulaşan Nakliyat’a ulaşmak için >> Tıklayınız

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ara