Ambalajlama

Ankara’nın evden eve nakliyat ve taşımacılık sektöründe önde gelen firması, Ulaşan Nakliyat olarak her şeyden önce müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet için 1995 yılından beri kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Müşterilerine karşı sorumluluklarımızın bilincinde olan Ulaşan Nakliyat, son model teknolojik araç ve ekipmanlarımızla hizmet vermektedir.

Taşıma işlemleri yapılırken her ürün için ayrı özelliklerdeki paketleme sistemi kullanmamız eşyalarınıza ne kadar değer verdiğimizin bir göstergesidir. Cam eşyalarınız için ayrı, metal eşyalarınız için ayrı, ahşap eşyalarınız için ayrı ambalaj teknikleri ve malzemeleri kullanmaktayız.

Böylece eşyaların taşınması araca yüklenmesi ve nakliyesi sağlanırken eşyalar birbirine çarpmayacak, çizilme kırılma sorunu yaşanmayacaktır. Eşya taşımada görevli çalışma arkadaşlarımız firmamız yönetimi tarafından alanında deneyim sahibi kişiler arasından seçilmektedir. Eşyanın paketlenmesi kadar araca istiflenmesi de son derece önemlidir. 20 yılı aşkın tecrübemiz sayesinde firmamızın kendi yöntem ve teknikleri ile eşyalarınızın istifini de son derece titizlikle yapılmaktadır.

Ulaşan Nakliyat için eşyanın nereye taşınacağının bir önemi yoktur. Asansörlü taşıma sistemimiz ile yüksek katlar, dar sokaklar taşınma ve nakliye sorunu olmaktan çıkmaktadır.

Eşyalarınız, ürünleriniz, önce firmamızın tecrübe ile sabit güvenirliği ile sonra da sigorta teminatı ile güvence altındadır. Ulaşan Nakliyat‘a ulaşmak için Tıklayınız..

Ara