Taşıma hizmetinde güvenilir firmalar arasında yer alan Ulaşan Nakliyat, ev, ofis vb. taşımacılığın yanı sıra, "fabrika taşımacılığına" da yer vermektedir. Bilindiği üzere fabrika denilince akla ilk gelen, büyük makinalar, işlenen mallar ve tezgahlar gelir. Büyük makinaların ve ağır tezgahların taşınması ULAŞAN NAKLİYAT sayesinde artık sorun değil! Sayısız hizmetlerimiz ve 20 yılı aşkın tecrübemizle yanınızdayız.

Depo Nakliyat

Ulaşan Nakliyat, şehir içi ve şehirler arası, nakliyat hizmetlerinin yanı sıra depo nakliyatı hizmetide vermektedir. Firmamız hizmette sınır tanımıyor. Aldığı tüm işleri büyük bir başarı ile tamamlayan Ulaşan Nakliyat, depo taşımacılığı hizmetinde de iddialı…

Yılların verdiği tecrübe ve uzman kadrosu ile hizmet veren firmamız, deponuzu İstediğiniz yere güvenle taşır. Taşıma öncesi ücretsiz ekspertizimiz depomuzda bulunan eşyalarınızın değeri ve taşıma yöntemleri hakkında bir liste hazırlar ve size gerekli bilgileri verir. Alanında uzman ekibimiz, deponuzda bulunan eşyalarınızı anlaşmalı sigorta şirketimizle birlikte değerlendirdikten sonra hazırlanan tutanakları size sunar.

Müşteri memnuniyeti ve güven, “Ulaşan Nakliyat” ekibi için çok önemlidir. Siz değerli müşterilerimize güven konusunda tüm taahhütleri verdikten sonra taşıma işlemlerine başlayan firmamız, deponuz da bulunan eşyalarınıza en uygun ambalaj ve paketleme işlemini yapar.

Tecrübeli elemanlarımız ve uygun ekipmanlarımız sayesinde eşyalarınızın büyüklüğü ve mahiyeti firmamız için sorun teşkil etmediğinden dolayı deponuzun nakliyatı başarılı bir şekilde tamamlanır.

Depo taşımacılığı da dahil olmak üzere her türlü taşıma hizmeti veren Ankara Merkezli Firmamız Ulaşan Nakliyat, siz değerli müşterilerimizin hizmetinde.

Ulaşan Nakliyat’a ulaşmak için Tıklayınız…

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ara