Sigortalı, Asansörlü Taşımacılık

Evden Eve Nakliyat 2018

1. Ulaşan Nakliyat’a Göre Evden Eve Nakliyat Nedir? 

Evden Eve Nakliyat nedir sorusuna verebileceğiniz cevaplar mı arıyorsunuz? Evden Eve Nakliyat ; Ofis, ev gibi herhangi bir mülkte bulunan eşyaları başka bir mülke taşımak için gerekli işlemleri planlama, kontrol etme ve uygulama sürecidir. 

2. Ulaşan Nakliyat’a Göre Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılır?

‘Evden Eve Nakliyat hayatımızı kolaylaştırıyor fakat bilinçli bir müşteri olmak için daha bilgili olmak gerekiyor mu diyorsunuz?’ O zaman Evden Eve Nakliyat kavramını biraz daha açalım. İçinde bulunduğunuz mülk (ofis, büro, ev…) içerisindeki eşyaların özenle ambalajlanıp, paket haline getirilip bir nakliyat kamyonu aracılığı ile diğer mülke taşınmasında rol oynayan nakliyat firması ve siz müşteriler kazançlı çıkıyor. Sizlerin değerli eşyaları hiç bir şekilde zarar görmeden yeni mülkte ki yerini alıyor ve nakliyat firması da bu sayede gelir ve memnuniyet elde ediyor.

3. Ulaşan Nakliyat’a Göre Evden Eve Nakliyat’ta Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Bilinçli bir müşteri Evden Eve Nakliyat yapmadan nelere dikkat etmelidir?

  • İçinde bulunduğum mülk kaç odalıdır?
  • Taşınmanın gerçekleşeceği yer nakliyat kamyonun sağlıklı bir taşıma yapması  için uygun mudur?
  • Eşyaların ambalaj ve paketlenmesi işlemi nasıl yapılır?
  • Taşınmak için en ideal günler hangileridir?
  • Nakliye işlemi kaç saat veya kaç gün sürer?
  • Sağlıklı bir taşıma için nakliye firmasının bilmesi gereken önemli detaylar nelerdir?

  Mülkün oda sayısı ve eşya miktarı. Kamyon sokağa, siteye girebilir mi?  Eşyanın taşınacağı kat ve binanın kat sayısı, binada asansör var mı sorusunun cevabı. Son olarak eşyanın taşınacağı yer nakliye firmasının bilmesi gereken unsurlardandır.

  • Fiyat karşılaştırması yapılmalı ve nakliye firması araştırılmalıdır.

4. Ulaşan Nakliyat’a Göre Evden Eve Nakliyat’ta Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti Nedir?

Evden Eve Nakliyat işleminde ücretsiz Ekspertiz hizmeti nedir? Nakliyat öncesinde işinde uzman bir ekspertiz eşyanın taşınacağı mülk üzerinde, taşınacak eşya üzerinde incelemeler yapar ve bunların kaydını tutar. Bu sayede hem müşteri hemde nakliyat firması yanlış anlaşılmalardan kurtulur. Peki ya ekspertiz raporunda nelerden bahseder? Uzman ekspertiz incelemeleri sonucunda; nakliyat işleminin kaç kişilik bir ekip ile gerçekleşeceğini, ambalaj malzemesinin miktarını, taşınacak olan araç boyutunu ve taşıma asansörünün şeklini belirler. Bunlardan yola çıkarak nakliyat işleminin fiyatını da belirlemiş olur. Kaliteli hizmet almak için ekspertiz talep etmeyi unutmayalım!

5. Ulaşan Nakliyat’a Göre Evden Eve Nakliyat’ta Asansörlü Taşımacılık

Evden Eve Nakliyat’ta Asansörlü Taşımacılık ile eşyalarınız zarar görmeden kolaylıkla yeni mülke taşınabilir. Asansörlü nakliyat eşyaların yüksek katlara zarar görmeden ve kolaylıkla ulaştırılması için kullanılan bir sistemdir. Asansörlü nakliyat için kullanılan bir çok asansör tipi vardır. Yük ve mobilya asansörleri hem müşteriye hemde nakliyat firmasına büyük yararlar sağlamaktadır. 

6. Ulaşan Nakliyat’a Göre Evden Eve Şehirler Arası Nakliyat

Evden Eve Nakliyat ikiye ayrılmaktadır. Şehir içi ve Şehirler arası nakliyat olarak inceleyebiliriz. İşlem açısından aynı,fakat maliyet açısından artış göstermektedir. Yine aynı şekilde eşyalarınız bulunduğunuz mülkten alınıp başka şehirde ki belirlediğiniz mülke taşınmaktadır. 

7. Ulaşan Nakliyat’a Göre Evden Eve Sigortalı Taşımacılık Hizmeti

Atalarımızın da dediği gibi ‘Mal canın yongasıdır’ . Evden Eve Nakliyat işlemi gerçekleştirirken nakliyat firmasına sorduğumuz, soracağımız ilk sorulardan birisi sigorta hizmeti verip vermediğidir. Bununla ilgili olarak şöyle bir bilgilendirme turu yapalım;

Sigorta şirketleri nakliyat sigortalarını 3 grup altında incelemektedir.

  •  Tam Ziya: Taşınan araçla malın birlikte tamamen zayi olması halinde güvence verir.
  •  Dar Teminat: Taşınan yükün ve onu taşıyan aracın taşıma esnasında birlikte karşılaşacakları bir riziko neticesinde uğrayacağı zararların sigorta edilmesidir. Bu teminata girmeyen başlıca rizikolar, yükün çalınması, ıslanması ve eksilmesidir.
  •  Geniş Teminat: Taşınan yükün çıkış deposundan varış deposuna ulaşıncaya kadar uğrayacağı tüm zararları temin eder. Yükleme, boşaltma ve kısmı hasarlarda teminata dahildir. Malın kendi kusuru teminat dışıdır.

Bu üç sigorta şeklinden bütçesine uygun olan seçeneği firmaya bildiren müşterinin eşyaları zarar görmeden güvence altında taşınmaktadır.

8. Ulaşan Nakliyat’a Göre Evden Eve Ambalaj ve Paketleme

Evden Eve Nakliyat işlemi sırasında kıymetli eşyalarınızın zarar görme ihtimalini ortadan kaldırmak mı istiyorsunuz? O halde ambalajlama ve paketleme işlemini nakliyat firmasına bırakmanızı öneriyoruz. Neden mi? Eşyalarınız nakliyat firması tarafından önce türlerine ayrılıp (cam, plastik, kırılmaz…), daha sonra eşyaya uygun olan ambalaj ile paketlenerek zarar görme olasılığı en aza indirgenir. Bu yüzden ambalaj ve paketleme konusunda uzman bir ekip bulunduran nakliyat firmaları ile çalışmanızı tavsiye ediyoruz.

9. Ulaşan Nakliyat’a Göre Evden Eve Nakliyat’ta Fiyat Karşılaştırması

Evden Eve Nakliyat işlemi karşılığında vereceğiniz ücreti neye göre belirleriz? Evden Eve Nakliyat işlemi sırasında yukarıda okumuş olduğunuz işlemlerin doğru ve hatasız bir şekilde gerçekleşmesi durumunda fiyat nasıl belirlenir? Öncelikle firmadan talep etmiş olduğunuz ekspertiz eşya ve mülk incelemesi yapmasının yanı sıra sizlere bir fiyat verecektir. Karşılaştırma yaparken de aynı şekilde nakliyat firmasının size sunduğu seçeneklere dikkat edip sizler için en uygun olan firma ile çalışmalısınız. 


Ulaşan Nakliyat’a Ulaşmak İçin Tıklayınız…

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Call Now ButtonAra