Ankara Evden Eve Nakliyat denilince akla ilk gelen Nakliyat Şirketi Ulaşan Nakliyat, Batıkent Evden Eve Nakiyat'ta kalitenin adresi diyoruz. Biz, kendimize, ekip arkadaşlarımıza ve yaptığımız işimize güveniyoruz. Batıkent Evden Eve Nakliyat'ın ilk adresi Ulaşan Nakliyat ailesi olarak, sizlere sunduğumuz kaliteli hizmetlerin gururunu yaşıyoruz.

Evden Eve Nakliyat Batıkent

Ankara Evden Eve Nakliyat denilince akla ilk gelen Nakliyat Şirketi Ulaşan Nakliyat, Batıkent Evden Eve Nakiyat‘ta kalitenin adresi diyoruz. Biz, kendimize, ekip arkadaşlarımıza ve yaptığımız işimize güveniyoruz. Batıkent Evden Eve Nakliyat‘ın ilk adresi Ulaşan Nakliyat ailesi olarak, sizlere sunduğumuz kaliteli hizmetlerin gururunu yaşıyoruz.

Uzman ekibimiz, gerekli ekipmanlarımız, geniş araç filolarımız, ücretsiz ekspertizimiz, ve kaliteli hizmetlerimizden faydalanmak ister misiniz? 

Evet, diyorsanız bize ulaşın ve sizlere hizmetin en kalitelisini biz sunalım!

Batıkent Evden Eve Nakliyat‘ ın öncüsü, Ankara Nakliyat Firmaları arasında isminden çokça bahsettiren Ulaşan Nakliyat, Ankara  Evden Eve Nakliyat‘ın yanısıra, Parça Eşya Taşımacılığı, Ankara Eşya Depolama, Kurum Taşımacılığı, Fabrika Taşımacılığı, Hastane Taşımacılığı, Depo Taşımacılığı ve Kurumsal Firma Taşımacılığı gibi hizmetlerde vermektedir.

Ücretsiz Ekspertiz Hizmetimiz 

Evinizin taşınma işlemi öncesinde, ücretsiz ekspertizimiz evinize gelir ve gerekli incelemelerini yapar. Yaptığı bu incelemeler sayesinde, eşyalarınızın miktarı, ağırlık ve uzunluk ölçüsü, türü, cinsi, evinizin konumu ve eşyalarınızın değeri hakkında gerekli bilgilere ulaşır. Ayrıca taşınacağız evinizin de gerekli analizini yapar ve Asansörlü Taşımacılık hizmetine gerek olup olmadığı hakkında bilgi edinir. Sigorta evrakları, taşıma ücreti ve kaç kişilik bir ekiple çalışılacağını da uzman ekspertizimiz belirler. 

Ekspertizimizin edindiği bu bilgiler sayesinde eşyalarınız rahat ve güvenli bir şekilde taşınır. Ekip arkadaşlarımızın her biri alanında uzman kişilerden oluştuğundan dolayı, zamandan da tasarruf etmiş olursunuz. 

Batıkent Evden Eve Nakliyat‘ın Öncü isimlerinden biri olan, Ankara merkezli Firmamız Ulaşan Nakliyat‘ ın siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğu Asansörlü Taşımacılık hizmetinden de faydalanmanızı tavsiye ederiz. Asansörlü Taşımacılık hizmetinde de alanında uzman ekip arkadaşlarımız görev almaktadır.  Ekibimiz, eşyalarınızı azami dikkat ve hassasiyetle taşır, araçlarımıza özenli bir şekilde yüklemesini gerçekleştirir. 

Nakliyat sektörünün en iyileri arasında bulunan firmamızın size sağladığı diğer bir hizmetide Sigortalı Taşımacılık’ tır.  Siz değerli müşterilerimize sağladığımız bu hizmet sayesinde eşyalarınız artık güvende! 

Batıkent Evden Eve Nakliyat‘ ın öncüsü Ulaşan Nakliyat‘ ın sizlere sunduğu, kaliteli, güvenilir, güler yüzlü, hızlı ve uygun fiyatlı hizmetlerinden faydalanmanızı tavsiye ederiz…

Ulaşan Nakliyat ekibimiz sayesinde ev taşımak artık daha kolay ve daha hızlı diyoruz…

Ulaşan Nakliyat’a ulaşmak için Tıklayınız…

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ara