Evinizin taşınma süreci uzman ekibimiz sayesinde minimum sürede gerçekleşir. Taşınma esnasında eşyaların hazırlanması, kolilenmesi, araçlarımıza yerleştirilmesi uzman ekibimiz tarafından özenle yapılır. Titizlik ve büyük bir dikkat ile çalışan elemanlarımız, yeni evinize eşyalarınızı ulaştırır. Ulaşan Nakliyat ekibimiz sayesinde eşyalarınızın taşınması güvenli bir şekilde sonuçlanır.

Evden Eve Nakliyat Sigortacılık Hizmeti

Ankara’da Evden Eve Nakliyatın ilk tercihi Ulaşan Nakliyat; Akyurt Evden Eve Nakliyat, Altındağ Evden Eve Nakliyat, Ayaş Evden Eve Nakliyat, Bala Evden Eve Nakliyat, BeypazarıEvden Eve Nakliyat, Çamlıdere Evden Eve Nakliyat, Çankaya Evden Eve Nakliyat, Çubuk Evden Eve Nakliyat, Elmadağ Evden Eve Nakliyat, Etimesgut Evden Eve Nakliyat, Evren Evden Eve Nakliyat, Gölbaşı Evden Eve Nakliyat, Güdül Evden Eve Nakliyat, Haymana Evden Eve Nakliyat, Kalecik Evden Eve Nakliyat, Kazan Evden Eve Nakliyat, Keçiören Evden Eve Nakliyat, Kızılcahamam Evden Eve Nakliyat, Mamak Evden Eve Nakliyat, Nallıhan Evden Eve Nakliyat, Polatlı Evden Eve Nakliyat, Pursaklar Evden Eve Nakliyat, Sincan Evden Eve Nakliyat, Şereflikoçhisar Evden Eve Nakliyat, Yenimahalle Evden Eve Nakliyat tercihlerinde de ilk sırada gelmektedir.

Evden Eve Nakliyat’ta ilk tercih olan Ulaşan Nakliyat‘ın siz değerli müşterilerimize sağladığı Sigortacılık Hizmetinden bahsetmek isteriz.

Sigortacılık Hizmeti siz değerli müşterilerimizin eşyalarını gönül rahatlığı ile Evden Eve Nakliyat işlemi ile yerleşeceğiniz mülke taşımak için Ulaşan Nakliyat’ın sunduğu bir hizmettir.

Ulaşan Nakliyat Kimdir?

Ulaşan Nakliyat Ankara’nın her yerinde Evden Eve Nakliyat denildiğinde akla gelen ilk isimdir. Güler yüzlü personeli ve kaliteli hizmeti ile akıllarda yer etmiştir.

Sigortacılık Hizmeti Nedir?

Sigortacılık Hizmeti Ulaşan Nakliyat’ın sizlere sağladığı hizmetlerden sadece bir tanesidir. Sigortalı Taşımacılık eşyalarınızın yerleşik bulunduğu mülkten yerleşeceği mülke güvenle taşınma işlemidir. Bu hizmetten yararlanmak isteyen müşterilerimiz için bütçelerine uygun Sigortalı Taşımacılık işlemi sunuyoruz. Bunlar nelerdir?

Öncelikle Sigorta Şirketlerinin nakliyat sigortalarını 3 grup altında incelediğini söyleyebiliriz.

  •  Tam Ziya: Taşınan araçla malın birlikte tamamen zayi olması halinde güvence verir.
  •  Dar Teminat: Taşınan yükün ve onu taşıyan aracın taşıma esnasında birlikte karşılaşacakları bir riziko neticesinde uğrayacağı zararların sigorta edilmesidir. Bu teminata girmeyen başlıca rizikolar, yükün çalınması, ıslanması ve eksilmesidir.
  • Geniş Teminat: Taşınan yükün çıkış deposundan varış deposuna ulaşıncaya kadar uğrayacağı tüm zararları temin eder. Yükleme, boşaltma ve kısmı hasarlarda teminata dahildir. Malın kendi kusuru teminat dışıdır.

Bu sigorta seçeneklerinden müşterimizin bütçesine uygun ve isteği doğrultusunda bir seçim yapılır. Bu sayede Evden Eve Nakliyat İşlemi sırasında eşyalarınız güvenle taşınır. Ulaşan Nakliyat’ın sizlere sunduğu Sigortacılık Hizmeti sayesinde gönül rahatlığı ile Evden Eve Nakliyat işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

  Ulaşan Nakliyat’ın sizlere sunduğu Sigortacılık Hizmeti, siz müşterilere ve biz Ulaşan Nakliyat’a büyük kolaylık sağlar. Evden Eve Nakliyat’ta akla ilk gelen isim Ulaşan Nakliyat‘tır.

Ulaşan Nakliyat’a ulaşmak için >> Tıklayınız

 

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ara