Taşıma hizmetinde güvenilir firmalar arasında yer alan Ulaşan Nakliyat, ev, ofis vb. taşımacılığın yanı sıra, "fabrika taşımacılığına" da yer vermektedir. Bilindiği üzere fabrika denilince akla ilk gelen, büyük makinalar, işlenen mallar ve tezgahlar gelir. Büyük makinaların ve ağır tezgahların taşınması ULAŞAN NAKLİYAT sayesinde artık sorun değil! Sayısız hizmetlerimiz ve 20 yılı aşkın tecrübemizle yanınızdayız.

Fabrika Taşımacılığı

Taşıma hizmetinde güvenilir firmalar arasında yer alan Ulaşan Nakliyat, ev, ofis vb. taşımacılığın yanı sıra, “fabrika taşımacılığına” da yer vermektedir. Bilindiği üzere fabrika denilince akla ilk gelen, büyük makinalar, işlenen mallar ve tezgahlar gelir. Büyük makinaların ve ağır tezgahların taşınması ULAŞAN NAKLİYAT sayesinde artık sorun değil! Sayısız hizmetlerimiz ve 20 yılı aşkın tecrübemizle yanınızdayız.

Fabrika içerisinde bulunan makina ve ürünlerinizi tespit etmek için ücretsiz ekspertizimiz Ulaşan Nakliyat ayrıcalığı ile hizmetinizde. Ekspertizimiz ürünlerinizin tespitini yapar, ürününüzün değerini ve taşıma koşullarını rapor halinde bilginize sunar.

Güvenilirliğin adresi Ulaşan Nakliyat, makina ve ürünlerinizin değerini hesaplar ve sigorta evraklarını fabrika sahibine teslim eder. Eşyalarınızın çokluğu firmamız için sorun teşkil etmez. Tek seferde birden çok araçla hizmet yapma kapasitesine sahip olan firmamız, eşyaların çokluğu ve zaman kaybı gibi sorunları da ortadan kaldırır.

Nakliyat seçimi sizin için çok önemlidir. Sigortalı, asansörlü ve güvenli taşıma için en doğru nakliyat seçiminiz Ankara merkezli firmamız ULAŞAN NAKLİYAT’ tır. Fabrika taşımacılığında güvenilirliği ve alanında uzman kadrosu ile Ulaşan Nakliyat hizmetinizde.

Ulaşan Nakliyat’a ulaşmak için Tıklayınız…

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ara