Hastane Taşımacılığı

Ev, ofis, kurumsal işyeri, banka, depo taşımacılığı gibi hizmetlerin yanı sıra hastane taşımacılığı hizmeti de veren firmamız, bu işte sektörün tercih edilen isimlerindendir. Diğer taşıma hizmetlerine bakıldığında hastane eşyalarını taşımak hem riskli hem hijyen ve tecrübe getiren bir hizmettir. Takdir edilir ki bu riskli taşımacılık işini her firmada layıkıyla yapamaz. Fakat firmamız uzun yıllara dayanan tecrübesi ile referansları ile sektörde yine ön planda.

Hastane eşyaları taşıma işi öncelikli olarak ekspertiz edilir ve taşınacak eşyaların ve cihazların raporlanması sağlanır. Eşyalar ve cihazlar hijyen ve hassasiyet şartlarına göre nitelendirilir. Hastane malzemeleri taşıması için özel olarak geliştirilen hijyenik paketleme ve ambalajlama ürünleri kullanılır. Bunlar diğer taşıma hizmetlerindeki gibi sıradan ürünler değildir. Ayrıcı taşınacak eşya ve cihazlar anlaşmalı sigorta firmamızca raporlanarak sigorta teminatı altına alınır. Sağlık sektörü oldukça riskli bir sektördür bu yüzden firmamız sağlık malzemeleri taşınması konusunda tecrübeyle sabit üstün bir başarı elde etmiştir.

Hastane taşımacılığı hizmeti de yine gerek duyulursa asansörlü taşıma sistemi ile de daha güvenli ve hijyenik hale getirilir. Ayrıntılı bilgi almak için …….. Tıklayınız.

Bu gönderiyi paylaş

Comment (1)

  • Türkiye'nin Nakliyat Lideri | Ulasannakliyat cevap

    […] Nakliyat, evden eve nakliye, ücretsiz ekspertiz hizmeti, banka , hastane , tekstil , ofis , depo , dershane , mağaza ve parsiyel taşımacılığında, sigortalı ve […]

    24 Kasım 2017 , 14:52

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ara