Hastane Taşımacılığı 

Hastane Taşımacılığı profesyonellik,  titizlik, hassasiyet ve özen gerektiren önemli bir iştir. Ankara Evden Eve  Nakliyat ekibimiz üstlendiği bu önemli görevin farkındadır.

Hastanenizi taşımak için Ankara Şehirler Arası Nakliyat ekibi ile çalışmaya karar verdiğiniz zaman Firmamızın sunmuş olduğu  hizmetlerden biri olan, ücretsiz ekspertizimiz zaman kaybetmeksizin hastanenizde yönlendirilir. Ekspertizimizin görevi, hastanenizde bulunan, önemli evrak, cihazlar, bilgisayarlar ve laboratuvar malzemeleriniz gibi önemli olan eşyalarınızın tespitini yapmak, eşyalarınıza en uygun ambalaj ve paketleme işlemi hakkında detaylı bir rapor hazırlamaktır.

Ayrıca, ekspertizimiz hastane eşyalarınız araç ve gereçlerinizin sigorta değerlerini belirler ve bütçenize en uygun sigorta seçenekleri hakkında sizleri bilgilendirir. 

Ekspertizimizin diğer bir görevi de, halen eşyalarınızın içinde bulunduğu hastane ve eşyalarınızın taşınacağı hastane konumu hakkında gerekli bilgileri almaktır.  Uzman ekspertizimiz,  Asansörlü Raylı Taşıma sistemimizin nereye kurulacağı, ihtiyaç duyulabilecek araç sayısı ve ekibimizin izleyeceği yol haritasını belirler.

Ulaşan Nakliyat‘ın sunmuş olduğu ücretsiz ekspertiz hizmetimiz sayesinde Hastane Taşıma işleminiz konforlu ve hızlı bir şekilde gerçekleşir. 

Ankara’da Nakliyat sektörünün bir numaralı isimleri arasında bulunan Ankara merkezli Firmamız Ulaşan Nakliyat, Hastane Taşımacılığı konusunda, 20 yılı aşkın tecrübesi, deneyimli elemanları ve uygun fiyat seçenekleri ile siz değerli müşterilerimize kaliteli ve güvenilir Taşımacılık hizmetleri sunmaya devam ediyor.

Hastane Taşımacılığında güvenilir ve kaliteli bir hizmet arıyorsanız, mutlaka bizimle irtibata geçin derim.

Yılların vermiş olduğu tecrübe ile sunmuş olduğumuz kaliteli hizmetlerimizden faydalanmak ister misiniz?

Cevabınız Evet ise zaman kaybetmeden Ulaşan Nakliyat yetkilileri ile görüşmenizi tavsiye ederiz…

Daha detaylı bilgi almak ve Ulaşan Nakliyat’a ulaşmak için Tıklayınız…

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Call Now ButtonAra