İÇEL’DE NAKLİYAT HİZMETİ

İÇEL’DE NAKLİYAT HİZMETİ

               20 yıldır içinde bulunduğumuz sektörde Ankaralı müşterilerimize verdiğimiz hizmetler sonucu edindiğimiz marka değerini şimdi tüm Türkiye’ye yayıyoruz. Başta İstanbul, Konya, İzmir gibi büyük şehirler olmak üzere genişlettiğimiz hizmet sınırları artık İçel’ e ulaştı.

İçel şehir içi, Ankara-İçel ve diğer Ankara  şehirler arası nakliyat hizmeti vermekte olan firmamız, yeterli sayıdaki profesyonel nakliyat ekibi çalışanları, son teknolojiye dayanan geniş araç filoları ve ekonomik bütçeli müşterilerimiz için oluşturulmuş uygun fiyat tablosu ile kalitemizden ödün vermiyoruz.

Öncelikle tüm taşınma işlemlerinde ücretsiz ekspertiz hizmetinin çok önemli olduğunu belirtmek isteriz. Taşınma öncesi hazırlanan ücretsiz ekspertiz raporu sayesinde, evinizin konumu, eşyalarınızın değeri, ağırlığı, hacmi, türü ve cinsi belirlenir. Eşyalarınıza en uygun ambalaj ambalaj ve paketleme, taşınma planı, izlenecek olan yol güzergahı, asansörlü taşıma hizmetine gerek olup olmadığı, kaç kişilik ekiple çalışılacağı ve eşyalarınıza en uygun sigortalama işlemi hakkında gerekli tüm bilgiler listelenir. Hazırlanan liste doğrultusunda, eşyalarınıza en uygun ambalaj ve paketleme alanında uzman ekip arkadaşlarımız tarafından yapılır.

ANKARA Evden Eve Nakliyat: Şehir içi ve şehirler arası evden eve nakliyat işlerinizde eşyalarınıza hizmet bedeline dâhil nakliyat sigortası yaparak hem eşyalarınız hem de paranızı güvence altına almaktadır. 

Aynı zamanda size verdiğimiz hizmetler arasında ücretsiz ekspertiz çalışması da yer almaktadır. Belirlediğiniz bir tarihte uygun ekip arkadaşlarımız nakliyatı gerçekleşecek eşyaların bulunduğu yere gelerek, eşya yoğunluğunuzu ve eşyalarınızın hassasiyet durumunu inceleyerek ücretsiz ekspertiz çalışması yaparlar ve bir rapor hazırlarlar.

Bu rapor sonucunda size uygun bir fiyat teklifi sunulur, kabul ettiğiniz takdirde sizin için en uygun tarihe göre bir nakliyat planı hazırlanır. Belirlenen tarihte ambalaj ve paketleme ekibi eşyalarınızı hassasiyet durumuna göre seçilmiş olan ambalajlama ürünlerini kullanarak nakliyat için gerekli hazırlıklar yapılır,  paketleme işlemi tamamlandıktan sonra eşyalarınız kullanım durumları ve alanlarına göre sınıflandırılır. Araçlarımıza yüklenen kolileriniz sevkiyat için hazırdır. Yeni adresinizin kapısına kadar nakledilen eşyalarınız ekip arkadaşlarımızca taşınır. Kurulması gereken mobilyalarınızın kurulumu isteğiniz doğrultusunda tamamlanır.

Ağır Yük Taşımacılığı Hizmeti: Ankara merkezli firmamız, başta Ankara olmak üzere tüm yurt içi ağır yük taşımacılığı işlerinizde, adrese teslim yapılmaktadır. Şehir içi ve şehirler arası ağır yük taşımacılığında tam donanımlı yüksek model araçlarımız, tecrübeli sürücü ve ekipmanlarımızla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Yukarıda yer alan hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki iletişim kanallarını kullanarak firmamızın iletişim sorumlularına ulaşabilirsiniz. Ankara Şehirler arası Nakliyat Ağır hacimli yüklerinizin bulunduğu noktadan araçlara yüklenmesi ve teslim edileceği noktaya araçtan indirilmesi sırasında yük durumuna göre vinç vb. ağır yük taşıma operatörleri hizmetlerimizin yanı sıra destekleme ve sabitleme hizmetlerini de siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

İçel’de Gıda-Besin Taşımacılığı: Soğuk ortamda muhafaza edilmesi gereken dondurulmuş et, balık, konserve, dondurma ve unlu mamuller gibi eksi derecede taşınması gereken ürünlerin tazeliğini koruyabilmek adına araçlarımıza yerleştirilmiş soğutucu ekipman desteğimiz bulunmaktadır. Taşınan besin ve gıdaların hassasiyetinin yanı sıra seri hareket ederek zamanında teslimat sağlamak da önemli bir faktör olduğundan, birincil önceliğimiz ürünleri korumak ve azami gayreti göstererek ürünlerinizin teslim noktasına vaktinde ulaştırılmasını sağlamaktır.

İletişim:

  • WP İletişim Hattı: 0542 828 77 94
  • Sabit İletişim Hattı: 0312 476 11 93
  • https://ulasannakliyat.net/

Eğer ki iletişim ekibi personellerinden aldığınız cevaplarla tatmin olmaz iseniz https://ulasannakliyat.net/musteri-goruslerii/ adresinden daha önce hizmet vermiş olduğumuz müşterilerimizle iletişim kurarak hizmet kalitemizi değerlendirmelerini isteyebilirsiniz. Bu konuda daha hem müşteri yorumlarına bakarak hem de onlarla iletişim kurarak fikir almanız sizler için daha sağlıklı olur.

Eşya depolamaparça eşya taşımacılığıdershane taşımacılığı banka taşımacılığımağaza taşımacılığısigortalı nakliyat hizmeti Ankara evden eve nakliyatokul taşımacılığıdaire taşımasıücretsiz ekspertiz hizmetidepo nakliyatıtekstil firması nakliyatışehir içi/şehirler arası nakliyat

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ara