İstanbul’da Nakliyat Hizmeti

              İSTANBUL DA NAKLİYATIN ÖNCÜSÜ…

Merkezi Ankara’da kurulan firmamız sektörde Ankara’nın temsilcisi olmayı başarmıştır.  20 yıllık iş tecrübemiz ve saygınlığımız sayesinde artık çeşitli illerde ve hatta tüm Türkiye de boy göstermeye başlamış bulunmaktayız. İstanbul gibi metropol haline gelmiş bir şehirde de sektörün başarılı firmaları arasına girmeyi başaran firmamızın ilk hedefi hem İstanbul içi hem İstanbul-Ankara arasında hem de şehirler arası taşımacılıkta sizlere en kaliteli ve en ekonomik nakliye hizmetini vermektir.

Ankara evden eve nakliyat Firmamızla alakalı kafanıza takılan bütün soruları gerek danışmanlarımıza sorarak gerek https://ulasannakliyat.net/musteri-goruslerii/  adresinde yer alan yorum ve görüşleri okuyarak giderebilirsiniz. Daha önce firmamız tarafından kendilerine hizmet verdiğimiz müşterilerimiz ile bilgi alışverişi yaparak onlardan bir hizmet değerlendirmesi yapmalarını talep edebilirsiniz.

WP İletişim Hattı: 0542 828 77 94

Sabit İletişim Hattı: 0312 476 11 93

7/24 nakliyat hizmetimiz mevcut olup uygun fiyat ve güvenilir hizmet kalitesiyle firmamız sizlere hizmet verebilmek adına her an sizinle iletişim halinde kalabilir.  Yapmanız gereken tek şey yukarıdaki iletişim kanallarından bize ulaşmaktır. Geniş bir hizmet çerçevesi olan Ulaşan Nakliyat gerçekleştirdiği nakliyat işlemleri ile hizmette sınır tanımamaktadır.

Aynı zamanda dikkatinizi çekmek istediğimiz başka bir husus ise “büyük şehir masrafı da büyük olur” gibi bir düşünceye kapılmayın, standart fiyat tarifeleri üzerinden hizmet vermekteyiz.

İSTANBUL-ANKARA ARASI NAKLİYAT: Müşteri memnuniyeti ön planda tutularak hazırlanan fiyat tablosu ve hizmet kalitesi çerçevesinde siz değerli müşterilerimize nakliyat hizmeti verilmektedir. Yılların verdiği tecrübelerimize dayanarak oluşturulmuş şehirler arası nakliye ekibimizle sizler için en uygun sürede yapılacak olan nakliyat hizmeti için ücretsiz ekspertiz çalışmasının yanı sıra sigortalı taşımacılık hizmeti de sunulur.

İSTANBUL DA EVDEN EVE NAKLİYAT: İstanbul gibi büyük bir metropol şehirde bu denli kaliteli ve hızlı hizmet olur mu demeyin… Uzman ekibimiz ve profesyonel çalışanlarımızla siz değerli müşterilerimizi mağdur etmeyecek şekilde bir çalışma planımız olmakla birlikte, eşyalarınıza hasar gelme olasılığına karşı – ki bu profesyonel ekibimiz sayesinde çok düşük bir ihtimal- sigortalı nakliyat hizmeti verilmektedir.

 

İSTANBUL DA ASANSÖRLÜ NAKLİYAT HİZMETİ: Yüksek katlı binalar ve yapılar için büyük bir sorun teşkil eden yük taşıma operasyonu asansörlü hizmet teknolojisi sayesinde rafa kalkmış olmaktadır. Firmamızın uzun yıllardır kullandığı asansörlü hizmet teknolojisi sayesinde hem iş gücünden hem de zamandan tasarruf sağlanmaktadır, bu da demek oluyor ki size verilecek olan süreç teklifi bu sayede daha kısa bir zaman dilimine indirgenecek.

 

AMBALAJLAMA HİZMETİ: Siz değerli müşterilerimize verilecek bir diğer hizmet ise ambalajlama hizmetidir. Ekibimizde bulunan personeller sizlerin isteği doğrultusunda eşyalarınızın taşınırken hasar alma riskine karşın uygun bir paketleme/ambalajlama işlemi uygulamaktadır.

 

 

Eşya depolama – parça eşya taşımacılığı – dershane taşımacılığı – banka taşımacılığı – mağaza taşımacılığı – sigortalı nakliyat hizmeti – evden eve nakliyat – okul taşımacılığı – daire taşıması – ücretsiz ekspertiz hizmeti – depo nakliyatı – tekstil firması nakliyatı – şehir içi/şehirler arası nakliyat

 Ulaşan Nakliyat’a ulaşmak ve nakliye hizmetinize fiyat almak için lütfen tıklayınız…

 

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ara