İZMİR’DE NAKLİYAT HİZMETİ

İZMİR’DE NAKLİYAT HİZMETİ

İzmir’ de yeni bir nakliye hizmetinin başlangıç dönemi diyebiliriz… Yılların verdiği tecrübeyle 20 yıllık iş deneyimimizle Ankara’dan sonra güzel İzmir’imiz başta olmak üzere tüm Türkiye’ de sektörün lideri olmaya, nakliye denilince akla ilk gelen firma olmak için kolları sıvadık!

Müşteri memnuniyetini referans alan Ankara Evden Eve Nakliyat ekibimiz gerek profesyonel çalışanları ile gerek ekonomik bütçe tablosuyla ve en önemlisi verdiği kaliteli hizmetle İzmir’in nakliye sektöründe adını zirveye taşımak üzere çalışmalara başlamıştır.

Geniş bir hizmet yelpazesi olan firmamız bu yönüyle zaten birçok firmayı geride bırakmaktadır.  Özellikle sigortalı taşımacılık ve son teknoloji asansörlü taşımacılık sistemi ile nakliye işlemini hem daha kolay hem de daha güvenilir kılar.

Asansörlü Nakliyat Sistemi: Ankara Şehirler Arası Nakliyat Bina merdivenlerinin dar konumlandırılması ya da binaların çok yüksek katlı olmasıyla nakliyat hizmetinde yük taşıma büyük bir engel teşkil etmektedir, gerek eşyalarınız gerek de taşındığınız/taşınacağınız bina taşınma sırasında büyük hasar alabilir.  Firmamızın uzun yıllardır kullandığı ve artık işinde uzmanlaştığı asansörlü nakliye ekibi bu problemi ortadan kaldırmıştır, hem de bütçenize zarar vermeyecek ekonomik bir şekilde.

Paket/Ambalaj: Ambalajlama işine gelince; bizleri aradığınız sırada görevli ekip arkadaşlarımız gelip evinizde bir inceleme yapar; eşyaların durumunu, hasar alma olasılıklarını, genel olarak taşınma sırasında problem teşkil edebilecek her şeyi… Bu işlem sonucunda siz değerli müşterilerimiz bilgilendiririz ve paket/ambalaj ekibi en kısa sürede kırılıp dökülecek hasar alabilecek bütün eşyalarınızı en kaliteli ve en sağlam ambalaj ürünlerini kullanarak paketleme işlemini tamamlar, gerisi nakliye-taşıma ekibimizin görevidir.

  • Ambalajlama hususunda temel aldığımız ilke; hasar alma, yırtılma, tozlanma, kırılma gibi durumlar karşısında eşyanın hasar almasını önlemektir.

  Piyano ve Antika Taşıma: Aile yadigârı olabilir, yılların hatırası olabilir bir antika eşya… Korunmaya ve güzel bir şekilde muhafaza edilmeye ihtiyacı vardır. En kaliteli ambalajlama yöntemi ile en güzel ve en korunaklı şekilde ambalajlanarak muhafaza edilir. Bunun yanı sıra sadece piyano değil, tüm klavyeli müzik aletleri çok hassastırlar ki piyanolar ağırlıklarıyla bile ( ortalama 150-600 KG arası ağırlığı değişebilir) nakliye işlemi için fazlasıyla bir taşıma teferruatı gerektirir,  uzman ekip arkadaşlarımız siz değerli müşterilerimiz üzücü bir durumla ya da maddi/manevi bir hasarla karşılaşmayın diye hassas ve kaliteli bir hizmet vererek sizi mağdur etmez.

İletişim: Firmamızla alakalı kafanıza takılan bütün soruları aşağıda yer alan iletişim hatlarından bizlere ulaşarak, danışmanlarımıza sorabilirsiniz. Eğer ki aldığınız cevaplar sizi tatmin etmez ise https://ulasannakliyat.net/musteri-goruslerii/  adresinden müşterilerimizle iletişim kurarak irtibat sağlayabilirsiniz, bunun yanı sıra kendilerine hizmetimizden memnun kalıp kalmadıklarını öğrenebilirsiniz.

WP İletişim Hattı: 0542 828 77 94

Sabit İletişim Hattı: 0312 476 11 93

 

Eşya depolamaparça eşya taşımacılığıdershane taşımacılığıbanka taşımacılığı mağaza taşımacılığısigortalı nakliyat hizmetievden eve nakliyat okul taşımacılığıdaire taşımasıücretsiz ekspertiz hizmetidepo nakliyatıtekstil firması nakliyatışehir içi/şehirler arası nakliyat

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ara