KAYSERİ DE NAKLİYAT HİZMETİ

KAYSERİ DE NAKLİYAT HİZMETİ

      Ankara  evden eve Nakliyat  Merkez şubesi Ankara’ da olan firmamız artık Kayseri’de siz değerli müşterilerimize de hizmet vermeye başlamış bulunmaktadır. Tüm Türkiye’ ye de hızla hizmet çerçevesini genişletmeye başlayan firmamız Ankara Şehirler Arası Nakliyat artık sizler içinde kolları sıvadı!

Kayseri şehir içi,  Kayseri-Ankara ve diğer şehirler arası nakliyat hizmeti ihtiyaçlarınız; en profesyonel şekilde çalışan ekip arkadaşlarımızla siz değerli müşterilerimize kaliteli/güvenilir/ekonomik ve hızlı bir hizmet bütünü çerçevesinde temin edilecektir.

Ankara da sektör liderliğini devralan ve 20 yılı aşkın bir süredir hizmet veren firmamızın hizmet kalitesi çerçevesindeki öncülleri;

  • Müşteri memnuniyeti,
  • Kaliteli hizmet standartlarını sağlamak
  • Ekonomik fiyat tablosu
  • Çeşitli hizmetler sunarak müşterinin bütün hizmet ihtiyaçlarını giderebilmek
  • Hızlı hizmet vererek müşterinin mağdur olmasını engellemek
  • Kaliteli bir hizmetle doğrudan ilişkili olarak taşınma esnasında çıkabilecek hasar/zaman/iş gücü problemlerini önlemek, olmak üzere sınıflandırılabilir.

Kalite öncüllerini oluştururken temel referansımız müşteri memnuniyetidir. Misyonumuz ve vizyonumuz gereğince bu doğrultuda hizmet vermekte olan ekibimizin hizmet kalitesi standartlarını https://ulasannakliyat.net/musteri-goruslerii/ adresinden daha önce hizmet verdiğimiz müşterilerimizle iletişim kurarak teyit edebilirsiniz.  Yararlanabileceğiniz ya da ihtiyacınız olan hizmetler hususunda bilgi almak için aşağıda yer alan iletişim kanallarından firmamızın sorumlu iletişim danışmanlarına ulaşabilirsiniz.

  • WP İletişim Hattı: 0542 828 77 94
  • Sabit İletişim Hattı: 0312 476 11 93966+
  • https://ulasannakliyat.net/

 

Anlaşma: İletişim danışmanlarımızla iletişim kurduğunuz takdirde ortaklaşa belirlenen tarihte firma çalışanlarımız nakliye edilecek eşyaları için ücretsiz ekspertiz çalışması hizmeti vererek eşya yoğunluğunu kontrol edecekler, bu doğrultuda eşyalarınızın hassasiyet durumu, taşınma kriterleri incelenir, ortalama bir fiyat teklifi yapıldıktan sonra ise artık sıra nakliye ekibindedir.

İş planı: Nakliye ekibinde görevli arkadaşlarımız, siz değerli müşterilerimizce belirlenen tarih için uygun bir nakliye planı ve iş çizelgesi oluşturur. Bu doğrultuda gerekli hazırlıklar ve bilgilendirme yapılır.

Sevkiyat: Belirlediğiniz tarihte profesyonel ekip arkadaşlarımız nakliye edilecek ürün/eşyaları en uygun ve en kaliteli paket/ambalaj ürünleri ile koliler. Kullanım durumu ve amacına göre sınıflandırılan koliler geniş araç filolarımıza nakledilir.  Eşyalarınız artık sevkiyat için hazırdır.

Kayseri’ de Evden Eve Taşımacılık Hizmeti: 20 yıldır bu sektörde hizmet veren firmamız, sizler için çok teferruatlı gibi gözüken ev nakliyatı işinin profesyonel ekibi sayesinde en kısa sürede sizlere en ufak bir mağduriyet bile vermeden altından kalkabilecek niteliktedir. Genç ve dinamik nakliye ekibi ile en kaliteli nakliye malzemeleri ile eşyalarınız ve paranız güvende!

Kayseri’ de Asansörlü Nakliyat Hizmeti: Bina olarak asansörlerinin kullanılamadığı yerlerde genellikle eşyalar sırtta taşınmaktadır. Ne yazık ki bu teknik özellikle hassas eşyaların zarar görmesi ihtimali düşünüldüğünde oldukça riskli bir yöntemdir. Sağlık yönünden düşündüğümüzde ise ağır eşyalar özellikle beyaz eşya ve vestiyer tarzı eşyalarınız için çok da uygun değildir. Ayrıca her binaların merdiven boşlukları da eşyaların taşınması için yeterli genişlikte olmayabilir. Mobilya, beyaz eşya gibi büyük boyutlu ve ağır eşyaların merdivenden sırtta taşınması eşyaların zarar görmesine neden olacaktır. Firmamız eşyalarınız hasar görmemesi için asansörlü nakliyat hizmeti vermektedir.

 

Eşya depolamaparça eşya taşımacılığıdershane taşımacılığıbanka taşımacılığı mağaza taşımacılığısigortalı nakliyat hizmetievden eve nakliyatokul taşımacılığıdaire taşımasıücretsiz ekspertiz hizmetidepo nakliyatıtekstil firması nakliyatışehir içi/şehirler arası nakliyat

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ara