KIRŞEHİR’DE NAKLİYAT HİZMETİ

KIRŞEHİR’DE NAKLİYAT HİZMETİ

 

Eşya depolamaparça eşya taşımacılığıdershane taşımacılığıbanka taşımacılığımağaza taşımacılığısigortalı nakliyat hizmetievden eve nakliyatokul taşımacılığı daire taşımasıücretsiz ekspertiz hizmetidepo nakliyatıtekstil firması nakliyatışehir içi/şehirler arası nakliyat

Ankara Evden Eve Nakliyat Yukarıda yer verilen hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ya da bu hizmetlerden yaralanabilmek için aşağıdaki iletişim kanallarımızdan bize ulaşabilir ve sitemizde yer alan hizmetlerimizi inceleyebilirsiniz.

 • WP İletişim Hattı: 0542 828 77 94
 • Sabit İletişim Hattı: 0312 476 11 93
 • https://ulasannakliyat.net/    

Eğer yetkili iletişim ekibi çalışanlarımızdan aldığınız bilgilerle tatmin olmazsanız daha önce hizmet verdiğimiz müşterilerimizin yorumlarını, kendilerine sunulan hizmetlerimiz hakkındaki görüşlerini okuyabilir ve kendileriyle iletişim kurabilirsiniz. Yorum ve görüşler için tıklayanız

Neden Ulaşan Nakliyat?

Ankara Şehirler Arası Nakliyat 20 yıldır Ankara gibi büyük bir şehirde hizmet veren ve rekabetin çok yoğun olduğu bu sektörde uzun yıllardır ayakta kalmayı başaran sayılı firmalardan biriyiz; üstelik bizi tercih etmenizi sağlayacak tek etmende bu değil… Ankara, İstanbul, Konya, İzmir gibi büyük şehirlerde nakliyat sektörünün zirvesinde oturan firmamız Ulaşan Nakliyat kalitenin ve güvenilir hizmetin öncüsü olmuş vaziyette… Profesyonel ve ince bir işçilikle çalışan genç ve dinamik çalışan kadrosuyla her geçen gün hizmet sınırlarını genişletmekte olan firmamız yalnızca nakliyat hizmeti vermekle yetinmedi; nakliyat hizmetlerinizin kalitesini arttırabilmek adına, sigortalı nakliyat hizmeti, uzun süreli profesyonel depolama hizmeti, hizmet bedeline dahil ambalajlama ve asansörlü nakliyat hizmeti gibi hizmetleri de size sunmaktayız.

Güvenilir Bir İşletme Olmanın Temel Koşulları: Öncelikli olarak uzun yıllardır sektörün zirvesinde olmamızın temel sebebi firmamız için belirlediğimiz kalite öncüllerinden ödün vermememiz ve bu öncüllerin standart değerleri için her gün çıtayı daha da yükseklere taşımamız.

 • Güvenilirlik
 • %100 müşteri memnuniyeti garantili
 • Ekonomik hizmet bedeli
 • Hasarlara karşı korunaklı hizmet
 • Yakın teknoloji takibi
 • Çözüm odaklı düşünme potansiyeli
 • Uzman kadro
 • Deneyimleri birikime dönüştürebilme

               Evet, siz değerli müşterilerimiz için oluşturduğumuz kalite öncülleri bunlardır. Üstelik sadece bir kısmı…  Detaylı bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz…

Kırşehir’ de Evden Eve Nakliyat Hizmeti: Profesyonel ve işinde uzmanlaşmış ekip arkadaşlarımızla iletişim kurduğunuz takdirde müsait olduğunuz bir gün evinize gelip ücretsiz ekspertiz hizmetimizden yararlanmaktasınız, yani eşyalarınız için hasar ve yoğunluk incelenmesi yapılır, bunun sonucunda bir rapor hazırlanır ve fiyat teklifi verilir, kabul edildiği takdirde uygun bir tarih için nakliyat planı ve taşınma çizelgesi oluşturulur. Belirlenen gün nakliyat ekibimiz evinize gelerek gerekli ekipman desteği ile paketleme ve ambalajlama işine başlarlar. Paketleme işlemi tamamlandıktan sonra geniş ve korunaklı araçlarımıza sevk edilen malzemeleriniz yeni adresinize yerleştirilmek üzere yola çıkar.

Kırşehir’ de Sigortalı Nakliyat Hizmeti: Nakliyat işleminiz sırasında olası bir ihtimal olan herhangi bir hasar görme ihtimaline karşı eşyalarınız anlaşma sağlandığı takdirde ilk andan itibaren kaskolanır, yani sigorta yapılır. Bu işlem hizmet bedeline dâhildir. Amacımız siz değerli müşterilerimize olası ihtimaller karşısında herhangi bir mağduriyet vermemek.

Kırşehir’ de Asansörlü Nakliyat Hizmeti:  Yüksek katlı binalardan taşınanlar ya da taşınacak olanlar sizler için çok teferruatlı ve yorucu bir hal alan nakliyat işlemini kolaylaştıran firmamız uzun yıllardır bu sistemi kullanmakta ve hem yapılarınızın ve eşyalarınızın taşınma işlemi sırasında hasar alması önleniyor hem de zamandan-iş gücünden tasarruf ediliyor.  Aynı zamanda son teknoloji ekipman desteği ile bu hizmetin kalitesi arttırılırken asansörlerimizin de düzenli bakımları yapılmaktadır.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ara