KONYA’ DA NAKLİYAT HİZMETİ

KONYA’ DA NAKLİYAT HİZMETİ

 

Müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet öncülleri başta olmak üzere ekonomik; müşteri bütçesini düşünen fiyat tablosu, uzman çalışma personelleri ve güvenilirlik temelleri oluşturulan hizmet standartlarımızla Ulaşan Nakliyat olarak Ankara ve diğer büyük illerden sonra şimdi de Konya’da hizmet vermek için sizlerleyiz.

               Nakliyat sektöründe firma sayısındaki artış rekabet arttırırken kalite standartlarını da arttırmakta ancak firmamız bu yarıştan merkezi ve kalabalık bir şehir olan Ankara’dan alnının akıyla çıkmış olmakla beraber artık tüm Türkiye ye hizmet vermektedir.

Konya şehir içi nakliyat, Konya-Ankara ve Konya şehirler arası nakliyat hizmetlerini siz değerli müşterilerimize sunmakta olan firmamız 20 yıllık iş deneyimlerinin kazandırdığı tecrübe ile Konya’ da da kaliteli hizmet denilince akla gelen ilk firma olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

               Nakliyat ekibinde çalışan ve her biri alanında uzmanlaşmış olan deneyimli personellerimiz nakliye operasyonu gerçekleştirilecek olan eşyalar için öncesinde ücretsiz ekspertiz hizmeti vermekte, eşya yoğunluğunu ve hassasiyet durumuna göre bir çalışma planı organize edilir. Bu hazırlanan nitelikli çalışma/nakliyat planı doğrultusunda ekiplerimiz size bir süre tayin eder. Belirlenen süre zarfında gelip eşyalarınızı ambalajlayarak paketlemeye başlarlar. Ambalajlama aşamasındaki temel öncül eşyalarınızın hassasiyet durumudur. Ve eşyalarınızın hasar almasını önlemek için en kaliteli ambalajlama ürünleri kullanılarak paketleme işlemi gerçekleştirilir. Ardından paketlenen eşyalar sınıflandırılarak nakliye aracına transfer edilir. Böylece artık nakliye çalışmamızı yarılamış bulunuyoruz. Yeni taşınacağınız binada kapıya kadar paketler taşınır. İsteğiniz doğrultusunda kutular açılır ve yerlerine yerleştirilir.  

               Şirketimiz siz değerli müşterilerine sadece nakliyat hizmeti vermemektedir. Bununla beraber taşınan eşyalarınıza nakliyat sigortası yapılır, aynı zamanda da sizin tayin ettiğiniz süre zarfınca koruma amacıyla depolama hizmeti verilmektedir.  Bütün bu hizmetlerimizden yararlanabilmek adına yapmanız gereken tek şey aşağıda yer alan iletişim kanallarından firmamızın iletişim sorumlularına ulaşmaktır.

https://ulasannakliyat.net 

WP İletişim Hattı: 0542 828 77 94

Sabit İletişim Hattı: 0312 476 11 93

Aynı zamanda daha önce hizmet verdiğimiz müşterilerimizle https://ulasannakliyat.net/musteri-goruslerii/ adres aracılığıyla iletişim kurabilirsiniz, kendileriyle irtibat kurmanız halinde onlara verdiğimiz nakliyat hizmeti ile ilgili yorum ve görüşlerini alabilirsiniz.

Hastanenizi taşımak için Ulaşan Nakliyat ekibi ile çalışmaya karar verdiğiniz zaman Firmamızın sunmuş olduğu  hizmetlerden biri olan, ücretsiz ekspertizimiz zaman kaybetmeksizin hastanenizde yönlendirilir. Ekspertizimizin görevi, hastanenizde bulunan, önemli evrak, cihazlar, bilgisayarlar ve laboratuvar malzemeleriniz gibi önemli olan eşyalarınızın tespitini yapmak, eşyalarınıza en uygun ambalaj ve paketleme işlemi hakkında detaylı bir rapor hazırlamaktır.

Konya’da Evden Eve Nakliyat: Eşyalarınızın yoğunluk ve hassaslık durumuna göre çalışanlarımız en uygun ambalaj/paket yöntemi kullanarak tüm eşyalarınızı koliler. Bunun yanı sıra binanın durumuna göre asansör sistemi kurulur ve tüm eşyalar gerek binaya gerek malzemelerinize herhangi bir hasar gelmeden araca yüklenir. Aynı şekilde yeni taşındığınız binaya/yapıya nakledilir. Böylece nakliyat işlemi en kısa sürede ve hiçbir maddi kayba uğramadan tamamlanmış olur .

Hastane Taşımacılığı Hizmeti: Bu hususta diğer firmalardan ayrılan şirketimiz, hastanelerinizi en hassas ve en sıhhi yöntemler kullanılarak en sterilize edilmiş malzemelerle en hızlı şekilde nakliye ederek sizlere bu doğrultuda kaliteli bir hizmet vermekte.

 

Eşya depolama parça eşya taşımacılığıdershane taşımacılığıbanka taşımacılığımağaza taşımacılığısigortalı nakliyat hizmetievden eve nakliyatokul taşımacılığıdaire taşımasıücretsiz ekspertiz hizmetidepo nakliyatıtekstil firması nakliyatışehir içi/şehirler arası nakliyat

 

 

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Call Now ButtonAra