Tüm Türkiye'ye hizmet veren firmamız Ulaşan Nakliyat, verdiği sigortalı taşımacılık hizmeti ile kurumsal firma taşımacılığı alanında da en çok tercih edilen firmalar arasında yer almaktadır.

Kurum Taşımacılığı Ankara

Resmi Kuruluş Taşıma ve Kurumsal Taşıma

Kurum taşımacılığı özen ve dikkat gerektiren bir iştir. Firmamız çalışanları bu konu hakkında gerekli bilgi ve deneyime sahiptir. Yaptığı işin öneminin farkında olan Ulaşan Nakliyat ekibi, alanında uzman çalışanları ile sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir.

Ekibimiz Kurum Taşımacılığı kapsamında, önemli belge, elektronik eşya ve dosya gibi kıymetli olan şeylerin kaybolmaması için gerekli önlem ve titizliği göstererek, sizlerin bu konuda sorun yaşamamanız için eşyalarınıza en uygun paketleme işlemini yapar.

Kurumsal Firma Taşımacılığı’nı 2000 yılından beri başarılı bir şekilde yapmaya devam eden Ulaşan Nakliyat ekibimiz, her geçen gün kaliteli çözüm önerileri üreterek başarı yolunda hızlı adımlarla ilerlemektedir. Önemli belge ve dosyaların yanı sıra, bilgisayar, faks ve fotokopi makinesi gibi elektronik eşyaların, siz değerli müşterilerimiz için çok önemli olduğunun bilincinde olan firmamız, bu eşyaların taşınması esnasında, özellikle alanında uzman ekipler görevlendirir ve eşyalarınızın taşıma işlemi güvenli bir şekilde sonuçlanır.

Kurum Taşımacılığında Ulaşan Nakliyat’ ı seçin!

Firma çalışanlarımız önemli eşyalarınızı tek tek kontrol eder ve eşyalarınıza en uygun paketleme işlemini yapar. Bu sayede eşyalarınız da oluşabilecek darbe ve çarpma gibi sorunlar önlenmiş olur. İşinin ehli çalışanları ve uygun fiyatları ile adından sıkça bahsettiren Ulaşan Nakliyat, siz değerli müşterilerimizin istek ve arzularını en iyi şekilde yerine getirmek ve sizlere en kaliteli hizmeti sunmak için her geçen gün kendini yenileyerek, başarı yolunda ilerlemeye devam ediyor.

Kurum Taşımacılığı

Kurum taşımacılığında dikkat edilmesi gereken diğer önemli noktalardan biri de firma seçimidir. Seçtiğiniz firmanın referanslarını iyi olup olmadığını ve sigortalı taşımacılık yapıp yapmadığını mutlaka araştırmanız gerekir.

Tüm Türkiye’ye hizmet veren firmamız Ulaşan Nakliyat, verdiği sigortalı taşımacılık hizmeti ile kurumsal firma taşımacılığı alanında da en çok tercih edilen firmalar arasında yer almaktadır.

Ulaşan Nakliyat’a ulaşmak için Tıklayınız…

Bu gönderiyi paylaş

Comments (2)

  • Ramazan cevap

    Nüfus ve vatandaşlık müdürlüğünde 38 bin dosya işlemi gerçekleşmiştir ulasan nakliyat gerçekten işi bilen bir firmadır

    5 Ekim 2019 , 13:38
  • Hüseyin cevap

    Numune Hastanesinde 50 bin dosya taşima işini gerçekten çok düzgün yaptılar ıyi bir firma

    5 Ekim 2019 , 13:41

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Call Now ButtonAra