Eşyalarınızın sorunsuz ve kaliteli bir şekilde taşınması için ücretsiz ekspertizimiz hizmetinizde.. Eşyanızın taşınma işlemi öncesinde ücretsiz ekspertizimiz evinize gelerek, gerekli araştırma ve incelemeyi yapar. Eşyalarınızın miktarı, türü, taşıma planı, ve evimizin konumu hakkında gerekli analizi yapan ekspertizimiz, eşyalarınıza en uygun ambalaj ve paketleme işlemi hakkında gerekli bilgileri not alır ve gerçekleşecek sigortalama işlemi için eşyalarınızın değerini hesaplar. 

Kurum Taşımacılığı

Resmi kuruluş Taşıma ve Kurumsal taşıma

Taşımacılıkta en önemli ayaklardan birisi olan kurum taşımacılığı, dikkat gerektirmesi ihtiyaç duyulan bir hizmet olarak kabul edilmektedir. Bir kurumun tüm önemli belge, elektronik eşya ve dosyalarını da içeren bu taşınma sürecinde, eşyaların kaybolmaması ve zarar görmemesi için nakliyat firmaları büyük bir titizlik göstermektedir.

Kurumsal firma taşımacılığı anlamında 2000 yılından beri başarılı çalışmalara imza atan Ulaşan Nakliyat’da müşterilerinin isteklerine büyük bir titizlikle yaklaşmakta, kaliteli çözüm önerileri üretmektedir. Belge ve dosyaların yanı sıra, bilgisayar, fotokopi makinesi, faks makinesi gibi elektronik eşyaların da bulunduğu kurumlar, bu parçalara büyük özen gösterilmesini talep etmektedir. Ankara’da kurumsal şirketlerin maksimum tercih etmiş olduğu firmalardan birisi olan Ulaşan Nakliyat’da müşterisinin tüm isteklerine yanıt vermekte ve güvenilir taşımacılık gerçekleştirmektedir.

Önemli Evrak Taşıma mevzusunda Mağdur Olmaya Son!

Önemli tüm eşyaları tek tek kontrol ederek eşyaların türüne nazaran paketleyen firma, herhangi bir darbe, çarpma, sürtünme ve minik kazalarda oluşacak hasarlara bu şekilde engel olmaktadır. İşinde ustalaşmış ve eğitimli olan çalışanlarla birlikte kaliteli kurum taşımacılığı hizmeti veren şirket, uygun fiyatlarıyla da adından sık sık söz ettirmektedir.

Kuruluş taşımacılığı diğer nakliyat işlemlerine bakılırsa daha ustalaşmış bir çalışma gerektirdiği için firma seçerken çok dikkatli olmak gerekmektedir. Seçilecek olan firmanın mutlak surette referanslarının iyi ve sigortalı taşımacılık yapması da önemli bir ayrıntılardır. Ulaşan Nakliyat, sigortalı taşımacılık da yaparak müşterisinin mağdur olmasını engellemektedir. Yüzde bir olasılık dahi olsa, taşımacılıkta oluşabilecek problemlere karşı tüm eşyaları sigortalayan şirket, bu yönüyle de itimat kazanmaktadır.

Tüm Türkiye’ye taşıma Hizmeti

Ulaşan Nakliyat Kurumsal Firma taşımacılığı mevzusunda başta Ankara olmak üzere, Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine hizmet vermektedir. Kurulduğu yıldan bu zamana Eşya Taşıma çalışmalarını başarı ile meydana getiren firma, sektörde önemli bir konumda bulunmaktadır. Doğru ekipmanlar, geniş araç filosu ve alanında eğitimli çalışanları ile hizmet veren şirket, eşyalarınıza kendi eşyası şeklinde bakmakta ve büyük bir özenle nakliyat hizmetini gerçekleştirmektedir. Kurumsal şirketinizi taşımayı planlıyorsanız, Ulaşan Nakliyat’ın tüm referanslarına bakabilir ve firma seçerken bunları dikkate alabilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ara