KÜTAHYA’DA TAŞIMACILIK HİZMETİ

KÜTAHYA’DA TAŞIMACILIK HİZMETİ

Eşya depolamaparça eşya taşımacılığıdershane taşımacılığıbanka taşımacılığımağaza taşımacılığısigortalı nakliyat hizmetievden eve nakliyatokul taşımacılığı daire taşımasıücretsiz ekspertiz hizmetidepo nakliyatıtekstil firması nakliyatışehir içi/şehirler arası nakliyat

 

Ankara Evden Eve Nakliyat 20 yıldır siz değerli müşterilerimize hizmet verdiğimiz bu sektörde Ankara başta olmak üzere İstanbul, İzmir ve Konya gibi büyük şehirlerin ardından tüm Türkiye’ye hizmet vermeye başladık. Kütahya’ da mevki fark etmeden şehir içi ve Ankara-Kütahya, Kütahya-İstanbul başta olmak üzere tüm şehirlerimize Ankara şehirler arası nakliyat hizmeti vermekte olan firmamız Ulaşan Nakliyat hizmet sınırlarını gün geçtikçe geliştirmekte.

Bunca yıllık iş deneyimlerimizi birikim haline getirerek ve bu birikimlerimize dayanarak elde ettiğimiz marka değeri ile gün geçtikçe kalite standartlarını yukarı doğru taşımaktayız. Müşteri memnuniyeti ve kalite anlayışını referans aldığımız hizmet standartlarımızla amacımız siz değerli müşterilerimize daha iyi, daha hızlı ve daha güvenilir bir hizmet sunabilmek.

Güzel ilimiz Ankara'nın Yenimahalle ilçesinde bulunan, Çayyolu semtimiz, nakliyat sektörünün öncüsü, Ulaşan Nakliyat  ayrıcalığı ile Çayyolu Evden Eve Nakliyat hizmetleri vermekte. 

Kütahya’da Evden Eve Taşıma:  Yapmanız gereken tek şey bizlere ulaşmak. İletişim yetkililerimize ulaştığınız takdirde uzmanlarımız evinize gelerek eşya yoğunluğunu ve eşyalarınızın hassasiyet durumunu inceleyecektir. Bu incelemenin ardından bir rapor hazırlanır ve size fiyat teklifi verilir.  Fiyat teklifinin kabulüyle birlikte bir nakliyat çizelgesi ve taşınma planı oluşturulur. Belirlenen gün de profesyonel nakliyat ekibimiz eşyalarınızı paketlemeye başlar. Ambalajlanan ve kolilenen eşyalarınız kullanım amacı ya da alanına göre sınıflandırılır. Bu işlemin ardından geniş ve korunaklı araçlarımıza nakledilirler ve artık yeni evinize taşınmak üzere yola çıkar.

Kütahya’da Taşınan Eşyaların Sigortalanması/Sigortalı Nakliyat Hizmeti:  Anlaşma sağlanıldığı takdirde eşyalarınız kaskolanır yani şirketimiz tarafından sigortalanarak güvence altına alınır. Bu hizmeti vermekteki amacımız nakliyat işlemi sırasında eşyalarınızın başına gelebilecek herhangi bir hasar durumu karşısında size mağduriyet vermemektir. Bu çok küçük bir ihtimal de olsa sizlere en kaliteli hizmeti vermek için önlem alınmış olur. Olası bir hasar durumunda hasar bedeli tespit edilir ve size ödeme yapılır.

Kütahya’da Ofis Taşımacılığı: Nakliyat işleri kurumsal şirketler ya da küçük ofisler için çok zor bir iş gibi görünse de aslında her şey çok kolay yapmanız gereken tek şey bizlerle iletişim kurmak. Sizlere yardımcı olacak ve bu işin altından kolayca kalkacak deneyim sahibi işinde uzmanlaşmış ekip arkadaşlarımız işleri kolayca halledecek ve siz sadece ofisinizden çantanızı alıp çıkacaksınız. İşte bu kadar kolay!

Kütahya’da Porselen Ve Çini Taşımacılığı Hizmeti:  Şehirler arası ya da şehir içi ticari kurumlarda gerçekleşecek bu işlemde fazlasıyla hassas olan ve ince işçilik gerektiren porselen ve çini nakliyatı için en kaliteli ambalajlama ürünlerini kullanılması ve aynı zamanda sigortalanmasıyla malzemeleriniz şirketimizce koruma altına alınıyor. Sadece sigorta hizmeti de değil üstelik geniş ve korunaklı araçlarımız sayesinde taşınırken de güvence halinde olacak.

Yukarıda yer alan hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve bu hizmetlerden yaralanabilmek için aşağıdaki iletişim kanallarımızdan firmamızın iletişim sorumlularına ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda sitemizde yer alan detaylı bilgilendirme işleminden faydalanabilirsiniz.

İLETİŞİM:

  • WP İletişim Hattı: 0542 828 77 94
  • Sabit İletişim Hattı: 0312 476 11 93
  • https://ulasannakliyat.net/    

Eğer ki yetkili iletişim ekibi personellerimizden de aldığınız cevaplarla tatmin olmaz iseniz daha önce hizmet verdiğimiz müşterilerin yorumlarını, sunulan hizmetlerimiz hakkında hakkındaki görüşleri okuyabilirsiniz. Yorum ve görüşler için Ankara Şehirler Arası Nakliyat  

 

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ara