MALATYA’DA NAKLİYAT HİZMETİ

MALATYA’DA NAKLİYAT HİZMETİ

 

20 yıllık iş deneyimi ve tecrübesiyle sektöre büyük katkıda bulunan merkez şubesi Ankara’ da olan ve nakliyat sektöründe bayrağı devralan Ankara Evden Eve Nakliyat şimdi tüm Türkiye’ ye hizmet verebilmek adına kolları sıvadı. Firmamız genç ve dinamik nüfustan oluşan profesyonel ekibi ile her türlü taşımacılık işlerinizde Malatya’ da adından sıkça söz ettirecek.

Hedefimiz, Malatya içi taşımacılık, Malatya-Ankara ve diğer Ankara şehirler arası Nakliyat hizmetinde kaliteli/güvenilir/hızlı taşımacılık denilince akla gelen ilk firma olmak. Kısa süre içerisinde Malatya’ da kaliteli hizmet ve edindiğimiz saygın çevre vasıtasıyla sizlere en güvenilir ve en ekonomik hizmeti verme yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.

İşinde uzmanlaşmış ve tecrübe sahibi nakliye personelimiz sizler için en uygun şekilde hizmet verebilmek adına görüş ve istekleriniz doğrultusunda hareket etmektedir.

Aşağıda firmamız tarafından siz değerli müşterilerimize verilen bazı hizmetler yer almaktadır.

Bursa Şehir İçi Taşımacılık: Müşteri danışmanlarımızla iletişim kurmanız halinde evinize gelen ekip arkadaşlarımızın ücretsiz ekspertiz çalışması ile eşyalarınızın durumu, niteliği ve niceliği incelenir. Eşyalarınızın durumu göz önünde bulundurularak detaylı bir nakliyat planı ve çalışma çizelgesi oluşturulur. Bu çizelge yardımıyla size bir gün tayin edilir. Belirlenen gün ve saat geldiğinde ise alanında uzman çalışma arkadaşlarımız en kaliteli ambalaj ve paketleme ürünleri ile eşyalarınızı kolilemeye başlar. Ardından nakliye ye aracımıza yüklenen eşyalar yeni evinize transfer edilir. Bu durum sizin gözünü her ne kadar korkutsa da bunca yıllık tecrübeyle çalışan ekip arkadaşlarımız ve şirket elemanlarımız bu işi çok kolay bir şekilde halleder. Yeni evinize yerleştirilen eşyalarınızı isteğiniz doğrultusunda koliler açılır ve kalanları da yerleştirme hizmeti sunmaktayız.

Bursa Şehirler Arası Taşımacılık: Başta Bursa-Ankara, Bursa-İstanbul olmak üzere tüm şehirlere taşımacılık hizmeti sunmaktayız. Eşyalarınızın uzun yol durumuna göre korunaklı bir şekilde paketlenmesi ve ambalajlanması halinde geniş ve korunaklı araç filolarımıza yerleştirilmesi sonucun istikamet yeni şehrimiz. Kapınıza kadar getirilen ve yerleştirilen eşyalarınızla kaliteli hizmetimizden memnun kalacağınıza %100 garanti verebiliriz.  Aynı zamanda eşyalarınızın taşınması sırasında karşılaşabileceğiniz hasarlar göz önünde bulundurulur. Herhangi bir maddi/manevi kayıp yaşamamanız adına taşınacak olan yani nakliyat hizmetine dahil olan eşyalarınıza nakliyat sigortası yapılmaktadır. Bu işlem tamamen siz değerli müşterilerimizin istek ve çıkarlarının korunması doğrultusunda hazırlanmış bir hizmettir.

Bursa’da Makine Taşımacılığı: Güçlü altyapısı ve profesyonel hizmet veren kadrosuyla her alanda nakliyat hizmeti gerçekleştirmekteyiz. Büyüklüğü fark etmeksizin her firmanın makine ve iş ekipmanını taşıyacak nitelikte geniş araç filolarımız ve yeteli iş gücüne sahip ekip çalışanımız vardır.

Yukarıda yer alan hizmetlerimizden yararlanabilmek için aşağıda bulunan iletişim kanallarından bizlere ulaşabilir ya da sitemizde yer alan müşteri görüşlerini okuyarak bilgi edinebilirsiniz. Eğer ki iletişim danışmanlarımızdan aldığınız bilgileri yeterli bulmazsanız daha önce farklı şehirlerde ve Malatya’da hizmetimizden yararlanan müşterilerimizle iletişim kurabilir, onlara hizmet kalitemizi ve bizden memnun kalıp kalamadıklarını sorabilirsiniz. Tıklayınız

  • WP İletişim Hattı: 0542 828 77 94
  • Sabit İletişim Hattı: 0312 476 11 93
  • https://ulasannakliyat.net/

 

Eşya depolamaparça eşya taşımacılığıdershane taşımacılığıbanka taşımacılığımağaza taşımacılığısigortalı nakliyat hizmetievden eve nakliyatokul taşımacılığı daire taşımasıücretsiz ekspertiz hizmetidepo nakliyatıtekstil firması nakliyatışehir içi/şehirler arası nakliyat

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ara