MARDİN’ DE NAKLİYAT HİZMETİ

MARDİN’ DE NAKLİYAT HİZMETİ

Ankara Evden Eve Nakliyat 20 yıllık iş deneyimimizi ve sektördeki tecrübemizi tüm Türkiye de değerlendirmeye karar veren merkez şubesi Ankara’da olan firmamız Ulaşan Nakliyat; kalitenin ve güvenilir hizmetin adresi iken şimdilerde siz değerli müşterilerimize verdiğimiz hizmet yelpazesini genişletiyoruz Mardin deyiz; üstelik kalite standartlarımızdan da ödün vermiyoruz. 

Mardin’de herhangi mevki-mecra ve konum fark etmeksizin bütün şehir içine nakliyat işlerinizin yanı sıra, şehirler arası nakliyat işlerinizde de sizlere sınırsız hizmet sunmaktayız. Profesyonel çalışma arkadaşlarımız ve çeşitli sınıflara ayırdığımız – ki bu tamamen siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek adına oluşturduğumuz yeni bir standarttır- nakliye ekiplerimizle aklınıza gelebilecek her türlü nakliyat işleminde sizlere hizmet verebiliyoruz. 7/24 sektörü ayakta tutan firmamız siz değerli müşterilerimizin ekonomik durumunu düşünerek bir fiyat-bütçe tablosu oluşturdu. Bu hizmetiyle de kalite standartlarımıza yeni bir öncül daha eklemiş olduk; düşük bütçe de kaliteli hizmet!

İletişim:

Firmamızın siz değerli müşterilerine sunduğu hizmetlerden yararlanabilmek için aşağıda verilen iletişim adreslerinden yetkili danışmanlarımıza ya da iletişim sorumlularımıza ulaşabilirsiniz.

WP İletişim Hattı: 0542 828 77 94

Sabit İletişim Hattı: 0312 476 11 93

https://ulasannakliyat.net/    

Eğer ki yetkili iletişim ekibi personellerinden aldığınız cevaplarla tatmin olmaz iseniz https://ulasannakliyat.net/musteri-goruslerii/  adresinden daha önce hizmet vermiş olduğumuz müşterilerimizle iletişim kurarak hizmet kalitemizi değerlendirmelerini isteyebilirsiniz.

Mardin’de Evden Eve Nakliyat: İl, ilçe, köy mahalle fark etmeksizin, geniş araç filolarımız ve işinde uzmanlaşmış ekip arkadaşlarımızla sizlere 7/24 nakliyat hizmeti vermekteyiz. Belirlenen gün ve saatte çalışma arkadaşlarımız evinize gelerek ücretsiz ekspertiz hizmeti vermekte, yani genel bir eşya durum/hassasiyet inceleme raporu çıkarılır. Bu rapor sonucunda uygun bir çalışma/nakliyat planı oluşturulur. Tarih belirlenir, fiyat teklifi yapılır.  Ardından belirlenen tarihte profesyonel nakliyat ekibimiz gelerek ambalajlama işine başlar, kısa süre içerisinde ambalajlama işi son bulur. Araçlara yüklenen koliler yeni adresinize teslim edildikten sonra kullanım durumu ya da amacına göre sınıflandırılır. Bu işlem sayesinde yerleştirme aşamasında vakit kaybedilmez ve daha az enerji sarf edilir. Yani hem zamandan hem de iş gücünden tasarruf!

Asansörlü Nakliyat Hizmeti: Ankara Şehirler Arası Nakliyat Yüksek katlı binalarda yük taşıma işlemi, adeta bir işkence halini almakla beraber hem çalışanların sağlığına hem de eşyalarınıza zarar verebilir. Ulaşan Nakliyat olarak her iki durumda da hasarsız bir yöntem kullanılmakta. Uzun zamandır kullandığımız ve artık uzmanlaştığımız asansörlü nakliyat hizmeti sayesinde hem eşyalarınızın taşınırken hasar alması önleniyor hem de beyaz eşya, mobilya, vestiyer gibi ağır yükler daha kolay taşınıyor.

Sigortalı Taşımacılık Hizmeti: Firmamız uzun yolda da eşyalarınız yükleriniz koruma altına almakta. Kalitesinden ödün vermeyen firmamız eşyalarınızın sevk işlemi gerçekleşmeden önce taşıma/nakliye sigortası yapmakta. Bu eşyalarınızın taşınma esnasında hasar alma durumunda uğrayacağınız maddi/manevi kayıplardan sizleri korumak

Eşya depolamaparça eşya taşımacılığıdershane taşımacılığıbanka taşımacılığımağaza taşımacılığısigortalı nakliyat hizmetievden eve nakliyatokul taşımacılığı daire taşımasıücretsiz ekspertiz hizmetidepo nakliyatıtekstil firması nakliyatışehir içi/şehirler arası nakliyat

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Call Now ButtonAra