MUĞLA’DA NAKLİYAT HİZMETİ

MUĞLA’DA NAKLİYAT HİZMETİ

          Ankara Evden Eve Nakliyat     20 yıllık iş deneyimlerimizi birikime dönüştürerek elde ettiğimiz marka değerini yerel bir marka oluşumunun dışına taşıyarak ulusallaştırma yolunda çalışmalarımız başlamıştır. 20 yıl öncesinde Ankara merkezli kurulan Ankara Şehirler Arası Nakliyat firmamız sektörde Ankara’nın zirvesine oturup liderlik bayrağını teslim aldıktan sonra başta İstanbul, İzmir, Ankara gibi büyük şehirler olmak üzere tüm Türkiye’ye hizmet kapılarını açtı. Şimdi sıra Muğla’da…

               Muğla ilçeleri başta olmak üzere tüm şehir içi (köyler de dahil) ve Ankara-Muğla, İstanbul-Muğla, İzmir-Muğla gibi tüm şehirlerimize şehirler arası taşımacılık/nakliyat hizmeti vermekteyiz.  Yıllardır edindiğimiz birikimler ve tecrübe doğrultusunda siz müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunabilmek için yaptığımız sektör araştırmaları sonucu müşterinin bizden ne istediğini öğrenerek oluşturduğumuz kalite öncüllerini sizinle paylaşmaya karar verdik, böylece hizmet kalitesi standartlarımızı da öğrenmiş olacaksınız.

  • Kaliteli hizmet
  • Güvenilirlik
  • Ekonomik fiyatlarla oluşturulmuş hizmet bedeli
  • Gereken hassasiyet/özeni gösterme eğilimi
  • Zaman tasarrufu/ hızlı hizmet
  • %100 Müşteri Memnuniyeti sağlayabilme

Yukarıda yer alan kalite öncülleri doğrultusunda hizmet vermeyi etik bulan firmamızdan yararlanabileceğiniz himmetlerimiz sadece nakliyat hizmeti ile sınırlı değil. Nakliyat hizmetinin dışında profesyonel depolama, ücretsiz ekspertiz çalışması, nakliyat öncesi ve nakliyat sırasında kaskolama hizmeti gibi diğer hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat Hizmeti: Yıllardır hizmet verdiğimiz bu sektörde zirveye ulaşmanın mutluluğunu yaşayan firmamız kalite standartlarından ödün vermeden ve hizmet sınırlarını genişleterek yoluna devam etmekte! Ankara Şehirler arası Nakliyat ve şehir içi Ankara evden eve nakliyat işlerinizde eşyalarınızın çokluğu ya da hassasiyeti gözünüzü korkutmasın. Firmamızın iletişim danışmanlarına ulaştığınız takdirde sizler için görevlendirilen uzmanlarımız evinize gelirler böylece ücretsiz ekspertiz hizmetimizden yararlanırsınız. Bu sayede eşyalarınızın hassasiyet durumu ve yoğunluğu incelenir. Bu işlemin ardından bir rapor çıkarılır ve anlaşma sağlandığı takdirde eşyalarınız sigortalanır. Belirlenen tarihte profesyonel nakliyat ekibimiz evinize gelerek paketleme işlemine başlarlar. Mümkün olan en kısa süre zarfı içerisinde eşyalarınız paketlenir ve araçlarımıza yerleştirilir. Yeni adresinize teslim edilmek üzere yola çıkan eşyalarınızı yeni evinizde bekleyebilirsiniz.

Profesyonel Depolama Hizmet: Eşyalarınızı korunaklı bir yerde muhafaza etmeye mi ihtiyacınız var? Nerde olacak? Nasıl olacak ya da güvende kalacak mı? Soruları kafanızı şişirmesin. Yapmanız gereken tek şey bize ulaşmak. Eşyalarınızı en kaliteli ambalajlama ürünleri ile ambalajlayarak yıpranma, tozlanma, kırılma vb. durumlara karşı koruma altına almaktayız aynı zamanda hizmet bedeline dahil ücretsiz kaskolama hizmetiyle depolama süresi boyunca eşyalarınızın başına gelebilecek herhangi bir hasara karşı sizlerin maddi kayıplara uğraması önlenmiş olur.

 

Yukarıda yer alan hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ya da bu hizmetlerden yaralanabilmek için aşağıdaki iletişim kanallarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

  • WP İletişim Hattı: 0542 828 77 94
  • Sabit İletişim Hattı: 0312 476 11 93

Sitemizde yer alan hizmetlerimizi inceleyerek de fikir edinebilirsiniz.

  • https://ulasannakliyat.net/

Eğer ki yetkili iletişim ekibi personellerimizden de aldığınız cevaplarla tatmin olmaz iseniz daha önce hizmet verdiğimiz müşterilerin yorumlarını, sunulan hizmetlerimiz hakkında hakkındaki görüşleri okuyabilirsiniz. Yorum ve görüşler için tıklayınız

 

Eşya depolamaparça eşya taşımacılığıdershane taşımacılığıbanka taşımacılığımağaza taşımacılığısigortalı nakliyat hizmetievden eve nakliyatokul taşımacılığı daire taşımasıücretsiz ekspertiz hizmetidepo nakliyatıtekstil firması nakliyatışehir içi/şehirler arası nakliyat

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ara