Ofis ve Büro Taşımacılığı Ankara

Ankara Evden Eve Nakliyat 20 yılı aşkın tecrübesi, kaliteli hizmetleri ve deneyimli elemanları ile sizlere hizmet veren firmamız Ankara Şehirler Arası Nakliyat, Türkiye’nin her yerine ofis ve büro taşımacılığı hizmeti vermektedir. 

Ofis ve büronuzu  taşımak için  bizi tercih ettiğiniz  takdirde, sizlere sunduğumuz hizmetlerden ilki olan “ücretsiz ekspertiz” hizmetimizden faydalanarak işe başlayabilirsiniz. 

Taşıma işlemi öncesinde ücretsiz ekspertizlerimiz ofisinize veya büronuza gelerek, gerekli ön araştırma ve incelemeleri yapar. Alanında uzman ekspertizimiz, ofis veya büronuzda bulunan eşyalarınızın değerlerini hesaplar ve  eşyalarınızın sigorta evraklarını hazırlar. Ekspertizimiz, eşyalarınızın büyüklüğüne ve cinsine göre yapılacak ambalaj ve paketleme işlemlerini belirler. 

Daha sonra Ulaşan Nakliyat ekibinin uzman taşıma kadrosu devreye girer. Ekspertizimizin aldığı notlar doğrultusunda eşyalarınıza en uygun ambalaj ve paketleme işlemi yapılır. Ofisinizin veya büronuzun kat konumu, sokak durumu firmamız için hiçbir sorun teşkil etmez. Alanında uzman ekibimiz ve son teknoloji asansörlü raylı sistem ile taşıma hizmeti veren firmamız Ulaşan Nakliyat, eşyalarınız yüksek katlarda dahi olsa sorunsuz ve kolay bir şekilde taşınma işleminizi gerçekleştirir.

Ofisinizde veya büronuzda bulunan dosyalarınız, evrak dolaplarınız, klasörleriniz, kasa, bilgisayar yazıcı, fotokopi, tarayıcı ve faks gibi elektronik mekanik ofis araçlarınız, ekip arkadaşlarımız tarafından gerekli özen ve hassasiyet gösterilerek graft kağıtlarla ambalajlanır. 

Sorunsuz, kaliteli ve hızlı bir taşıma işlemi gerçekleştiren ekibimiz, kurulumunun yapılması gereken eşyalarınızın da  yine aynı özen ve hassasiyetle kurulumunu yapar. 

Ofis veya büro taşıma hizmeti ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için bize ulaşın..

Ulaşan Nakliyat’a ulaşmak için Tıklayınız…

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ara