Ofis ve Büro Taşımacılığı

Ulaşan Nakliyat, taşıma hizmetlerinden biri de ofis ve büro taşımadır. 20 yılı aşan tecrübemizle sektörde önde gelen firmalardan biri olarak müşterilerimizin her türlü bireysel kurumsal ofis büro taşıma işlerini titizlikle üslenmekteyiz. Ankara merkezli Ulaşan Nakliyat Türkiye’nin her yerine ofis taşıma hizmeti vermektedir.

Ofis veya büro taşıma işlemi yapılmadan önce taşıma yapılacak yere eksperlerimiz yönlendirilir, ofisiniz veya büronuzdaki eşyalar ve bunların değerleri hesaplanır. Eşyalarınızın sigorta evrakları düzenlenir. Eşyalarınızın büyüklüğüne ve cinsine göre ambalajlama ve paketleme işlemi yapılır. Ofisinizin veya büronuzun kat konumu sokak durumu firmamız için hiçbir sorun teşkil etmez. Son teknoloji asansörlü raylı sistem ile de taşıma yapan firmamız yüksek katlarda dahi olsanız eşyalarınızın taşınmasını kolaylaştırır. Ayrıca belirtilmelidir ki raylı asansörlü sistem ile taşınacak olan eşyalarınızın çizilme veya zarar görme olasılığı neredeyse yoktur.

Ofisinizde veya büronuzdaki dosyalarınız, klasörleriniz, evrak dolaplarınız, kasa, bilgisayar yazıcı, faks, fotokopi tarayıcı ve benzeri gibi elektronik mekanik ofis araçlarınız gereken itina ve duyarlılıkla olabilecek en emniyetli biçimde graft kâğıtlarla ambalajlanır paketlenir. Ayrıca taşıma yapılan yerde eşyalarınız indirildikten sonra arşiv dolaplarınız, masanız veya diğer kurulumu yapılacak eşyalarınızın kurulumu da alanında uzman ekip arkadaşlarımızca kurulur.

Ulaşan Nakliyat müşterinin kurumsal veya bireysel her türlü taşıma ve taşınma taleplerine tecrübesi ile hizmet vermektedir. Ofis veya büro taşıma hizmeti ile ilgili ayrıntılı bilgi için….. Tıklayınız.

Bu gönderiyi paylaş

Comment (1)

  • Fatih ağırbaş cevap

    4 katlı agr harfiyat ofisimizi taşıttık incek e 2 gün içinde tertemiz bi şekilde taşıdılar kırık çıkık olmadan işlerinin devamını dilerim

    6 Ocak 2019 , 21:44

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Call Now ButtonAra