Taşımacılık sektörünün en iyileri arasında bulunan Ulaşan Nakliyat, ev, banka, ofis, dersane, özel eşya vs. taşımacılığı gibi hizmetlerin yanı sıra "Piyano Taşımacılığı" da yapmakta. Uzman ekip çalışanlarımız sayesinde manevi değeri yüksek olan "Piyanonuz" artık emin ellerde...

Piyano Taşımacılığı Ankara 0(542) 828 77 94

Kalitenin öncüsü Ulaşan Nakliyat sayesinde, yüksek ağırlıklarda olan eşyalarınızın taşınması artık sorun değil.

Ulaşan Nakliyat ekibi olarak diyoruz ki; “değerleriniz bizim için değerlidir”

Taşımacılık sektörünün en iyileri arasında bulunan Ulaşan Nakliyat, ev, banka, ofis, dersane, özel eşya vs. taşımacılığı gibi hizmetlerin yanı sıra “Piyano Taşımacılığı” da yapmakta. Uzman ekip çalışanlarımız sayesinde manevi değeri yüksek olan “Piyanonuz” artık emin ellerde…

Aldı tüm görevleri büyük bir hassasiyetle yerine getirmeye çalışan Ulaşan Nakliyat, diğer taşıma hizmetlerinde olduğu gibi piyanonunuz içinde bir ekspertiz ekibi gönderir. Ekspertizimiz, gerekli incelemeleri yapar ve piyanonuzun sigorta değer raporunu hazırlar. Daha sonra yine alanında uzman ekibimiz tarafından piyanonunuz için tasarlanmış özel ambalaj ve paketleme işlemi yapılır. Ekibimiz piyanonunuzun bulunduğu konuma göre hareket eder ve gerekirse raylı asansör sistemi kullanılarak piyanonunuz araca itina ve titizlikle yüklenir. 

Türkiye’nin dört bir yanına hizmet veren Ulaşan Nakliyat ekibimiz, piyanonuzu, daha önceden bildirdiğiniz adrese güvenli ve bir şekilde ulaştırır. 

Sevgili müşterilerimiz “değerleriniz bizim için değerlidir” diyoruz ve bu bağlamda sizlere hizmetin en iyisini vermeye özen gösteriyoruz..

Güvenilir ve kaliteli hizmeti, 20 yılı aşkın tecrübesi, alanında uzman çalışanları ile Ulaşan  Nakliyat, siz değerli müşterilerimizin hizmetinde.

Ulaşan Nakliyat’a ulaşmak için Tıklayınız…

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Call Now ButtonAra