Ücretsiz Ekspertiz

Ücretsiz Ekspertiz

1995 yılından beri kalite ve kontrolden ödün vermeyen Ulaşan Nakliyat eşya taşınmasında öncelik olarak kontrol aşamasını tamamlar. Taşınacak eşyalarınız, sizlere ücretsiz temin ettiğimiz eksper personelimiz tarafından taşıma öncesinde tek tek incelenir, hangi eşya hangi paketleme ve ambalaj şekline uygundur, hangi eşya hangi araçla taşınmalıdır bakılır ve kalem kalem irdelenir. Eksperimiz eşyanın taşınmasında, ambalaj ve taşıma şekline göre uygun bir ön kontrol ve raporlamadan sonra sistematik olarak ilerlenmesi için tecrübeli çalışma arkadaşlarımıza talimat verir. Bu hizmet taşıma hizmet sektöründe ilk adım olarak ciddi önem arz etmektedir. Eşyalarınızın taşınmasını riske atmayacağımız gibi kalite ve kontrol misyonumuzu da asla riske atmayız. Unutulmamalıdır ki taşıma ve nakliyat hizmeti her anlamda özen ve hassasiyet gerektiren bir hizmettir.

Ankara merkezli firmamız Türkiye’nin her yerinde hizmet vermektedir. Kalite ve güven ortamında müşteri talep ve istekleri doğrultusunda 20 yılı aşkın tecrübemizi konuşturuyoruz.  Ev, eşya, ofis, dershane, banka, tekstil, hastane, piyano, depo taşımacılığında kurumsal ve bireysel çözümlerde sektörün öncü firması Ulaşan Nakliyat‘a ulaşmak ve detaylı bilgi için ……… Tıklayınız.

Ücretsiz Ekspertiz Hizmetinin Önemi

Ekspertiz hizmeti kaliteli bir nakliye firmasında sunulması gereken hizmetlerin başında gelmektedir. Çünkü bu hizmet sayesinde taşınacak araçlara uygun aracın önceden belirlenmesi amaçlanır. Bu hizmet sonucu nakliye günü araçla ilgili olası bir aksaklığın önüne geçilebilir. Ayrıca taşınacak eşyaların büyüklüğüne uygun olarak ambalaj belirlenir ve nakliye günü bu ambalajlar hazır edilir ve eşyalarınız kısa bir süre içerisinde paketlenir.

 

Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti ve Fiyatlandırma

Ekspertiz hizmeti sunan taşıma firmalarının amacı ekspertiz tarafından taşıma maliyetinin önceden belirlenerek müşterilerin bilgilendirilmesi amaçlanılmıştır. Ücretsiz ekspertiz fiyatlarını belirleyen bazı faktörler bulunmaktadır.

*Eşyaların miktarı ve ağırlığı,
*Eşyalar değerlendirildikten sonra gereken ambalaj miktarı,
*Eşyaların durumuna göre gereken personel sayısı,
*Kırılacak eşyaların miktarı ve paketlenmesi isteği,
*Taşıma asansörünün kullanılıp kullanılmayacağı,
*Eşyaların taşınacağı adresler arası mesafe,
*Taşıma sigortası bedeli,
*Kullanılacak nakliye aracı ekspertiz hizmeti sonucu oluşan nakliye bedelinin belirlenmesinde kullanılan kriterlerin başında gelmektedir.

Nakliye Hizmeti Satın Alırken Ekspertiz Ücreti Ödemeyin

Birçok nakliye firması bulunmakla birlikte kaliteli nakliye firmasının tercih edilmesi çok önem arz etmektedir. Bazı firmalar ekspertiz hizmeti için ek ücretler talep etmektedir. Ücretsiz ekspertiz‘i Ulaşan Nakliyat olarak sunmuş olduğumuz ekspertiz hizmetleri için herhangi bir ücret talep etmemekteyiz. Kaliteli ve üstün hizmet anlayışı ile sektörde lider haline gelen firmamız nakliye hizmeti sunarken sizlerin mutluluğunu ön planda tutar.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalıştığımızdan dolayı vermiş olduğumuz ekspertiz hizmetini ücretsiz olarak sizlere sunmaktayız. Sizlerde kaliteli nakliye ve ücretsiz ekspertiz hizmetlerinden faydalanmak için bizleri arayabilirsiniz. İletişime geçmek için Tıklayınız.

 

Bu gönderiyi paylaş

Comments (2)

  • Türkiye'nin Nakliyat Lideri Ankara Evden Eve cevap

    […] Nakliyat, evden eve nakliye, ücretsiz ekspertiz hizmeti, banka , hastane , tekstil , ofis , depo , dershane , mağaza ve parsiyel taşımacılığında, […]

    24 Kasım 2017 , 14:37
  • Ankara Nakliyat | TarihNeDio cevap

    […] nakliyat sektörüne baktığımızda asansörlü taşımacılık, sigortalı taşımacılık, ücretsiz ekspertiz hizmetiyle birlikte Ulaşan Nakliyat zirvede kalmaya devam etmektedir. Ulaşan Nakliyat‘a […]

    28 Kasım 2017 , 16:04

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Call Now ButtonAra